2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863644 بازدید | 672253 پست
حالم خوبه ولی به نتیجه مثبت فکرنمیکنم و رویا بافی نمیکنم وای فلان موقع باردارم و این موقع به دنیا م ...

الان یدونه بچه دارین؟

انشالله که میشه خدا بخواد هیچی نشدی نیست

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تهران کلینیک مام میرم عزیزم

اویترال برای منم موقع پانکچر برای آزاد سازی داده بودن ،آمپولشم از اون آماده ها بود 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
2731
الان یدونه بچه دارین؟ انشالله که میشه خدا بخواد هیچی نشدی نیست

بله خداروشکر یه دونه دارم

ولی غصه همین یه دونه داغونم کرده. همش میگه چرا بچه نمیاری.میگه نکنه من تا آخر عمر تک فرزند بمونم ‌. میگه هست کسی مثل من تک فرزند باشه یا فقط منم

یعنی حرفاش آتش میزنه به جگرم

عزیزم چطور متوجه شدی چیزی روی تخمدان چپ هست ؟؟

تو سونو دکتر دیده

یه دفعه گفت شبیه کیست

دفعه بعد روز دوم پریودی گفت فولیکول داری که گفتم مگه وقت تخمک گذاری دفعه پیش گفتی شبیه کیست گفت آره همون

اصلا دقت نمیکنن

تو سونو دکتر دیده یه دفعه گفت شبیه کیست دفعه بعد روز دوم پریودی گفت فولیکول داری که گفتم مگه وقت ت ...

عزیزم ب نظرم چن تادکتردیگم بروببین نظرشون چیه این دکترت یبارمیگه فولی یبارمیگه کیست یعنی واقعامتاسفم پولمون جیب چ کسایی میره جونمون از ی طرف

سلام فدات بشم الحمدلله. توخوبی؟ نینی هاچطورن؟ بسلامتی رفتی واسه دیدن ساک بارداری؟ 

فداتشم ماهم خوبیم شکر فعلا هیچ حسی ندارم 😂 از بس دراز کشم کلافم بدنم کوفتس ولی تحمل کنم🥲. بنظرت با بتای کم ممکنه دوتا باشه؟ به دکترم گفتم ممکنه دوتا باشه گفت شاید ولی من حس میکنم یکیه.   خواستم سونو بدم اجازه نداد گفت ساک خالی میخوای چکار صبر کن ۸ هفته برو سونوی قلب. دعام کنین🥲  دکترم که آی وی اف میکنه  مدتیه نیستش اینترنتی دارو میده و دکتر جایگزیتش واسم انتقال داد.  یکی دیگه گذاشته جای خودش مطب. که با ای وی اف دوقلو باردارشده میگفت من بار اول نگرفته بار دوم دوقلو انشالله قسمت شماها😍پس بار اول واستون نگرفته نا امیدنشین  پارسال باهم باردار بودیم خداروشکر اون زایمان کرد خیلی دلسوزه🥲خداکنه دکترم برنگرده که اون جاش باشه فعلا😂 

دعاکن اگ ب صلاحمه زودپریودبشم هنوز نشدم اینم نازمیکنه      

میشی  همین ماه😍

من اخر شبا دمنوش زنجبیل دارچین  چای سبز میخوردم هم پریود میشی هم اینکه رحمت گرم میشه. 

دوستان ب نظرتون اگ پریودنشدم 5تاقرص ال دی بخورم قطع کنم تاپری بیاد؟ یا اختلال بوجودمیاد؟ نتم انقد ضع ...

راستش من دکترم نگفت ولی اخرین پریودم شروع کردم ۱بسته ال دی خوردم که بعد تعطیلات عید پریودشم. 

از دکترت سوال کن  بنظرم صبر کن خودت پریود شی

تو سونو دکتر دیده یه دفعه گفت شبیه کیست دفعه بعد روز دوم پریودی گفت فولیکول داری که گفتم مگه وقت ت ...

استرس میدن به آدم من اولین بار عکس رنگی گرفتم تحت نظر دکتر دیگه بودم گفت رحمت شکل طبیعی نداره مردم زنده شدم اصلا دقت نکرده بود اشتباه گفت خیر سرشون متخصصن

بله خداروشکر یه دونه دارم ولی غصه همین یه دونه داغونم کرده. همش میگه چرا بچه نمیاری.میگه نکنه من تا ...

عزیزم🥹 انشالله یه دوقلوی ناز براش میاری🥰

2706