2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821271 بازدید | 669206 پست
یعنی چی لیزرکردن

مثل اینکه یه لایه ای دور جنینه اونو بر میدارن که راحتتر بچسبه به دیواره رحم.به این کار میگن لیزر

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

سلام بچه ها من پانکچر کردم 18 تا تخمک داشتم ولی اسپرم شوهر خوب نبود و 4 تا جنین تشکیل شد که 3تاش از بین رفت و یکی واسم موند خیلی ناراحتم خیلی سختی کشیدم و هایپر شدم تازه از بیمارستان مرخص شدم خیلی غمگینم خدا انشاالله دل همه شاد کنه دل منم شاد کنه

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ...خوبی؟ رفتی پانکچر؟ چند تا تخمک داشتی؟

سلام،ممنون،آره نوشته بود ۱۲تا تخمک اما من آخرین بار ۸تا فولیکول داشتم چطور ۱۲تا تخمک داشتم  

الان زیرشکمم سمت راست درد داره،حالتی مث دردسوزش داره خیلی بده😖

میگم منکه ذخیرم پایینه هایپر میشم یا ن؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2728
سلام بچه ها من پانکچر کردم 18 تا تخمک داشتم ولی اسپرم شوهر خوب نبود و 4 تا جنین تشکیل شد که 3تاش از ...

گلم غصه نخور خدابزرگه همون 1دونه انشاءلله میشه دردونه زندگیت

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
خب خداروشکر😊به نی نی هات بگو برامون دعا کنن همه چی خوب پیش بره،جنینای خوب تشکیل شه😊امیدوارم شوهرمم ...

ان شاءالله عزیزم❤🐣🐤

کلی جنین تپل مپل😗☘

دعات میکنیم خاله جون🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
عزیزم حتما جای نگرانی نیست دکترت گفته نیازی نیست.....  عزیزم + فکر کن و خودتم کلا جوانب احتیاط ...

ممنونم   اره مواظب بیشتر دردحال استراحتم خم و راست نمیشم کار خونه اصلا ولی سعی مکنم تو خونه یکمی راه برم ایشالله ۱۷ بهمن برم بگه بیشتر شده خیلی دوست دارم شکم زود بزرگ بشه معلوم بشه حامل کلا لذت بارداری به شکم گنده ولگدای شیرین نینی هیتش 😋😋😋😋😍😍😍

سیلاممممممممممممممم به روی ماهتون

😍 به دیماغ چاقتون 😆 روی ماه همتون رو میبوسم 😍تشکر بابت دعاهای خیرتون خدا اجر تک تکتون رو بده و مراد دلتون برسید 🙏🏻🌹صبح ساعت ۱۰:۴۶ انتقال دادن تا ۱۲ استراحت بودم بعدش لاکپشتی راه رفتم از پله ها چند جا پیاده رفتم اونم اهسته بود جاتون خالی ساعت یک شده بود منم خیلی گرسنه رفتیم رستوران نهار رو خوردیم راه افتادیم اومدیم خونه خیلی خسته بودم دراز کشیدم تازه از خواب بلند شدم 😺😴 

چقدر برای این جوجه ناراحت بودم که اگر بعد فریز زنده نمونن چی اخرش همه چی خوب بود یه دونه انتقال دادن گراد ۱هست 😍عکسشم دادن 😍😍

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سیلاممممممممممممممم به روی ماهتون    😍 به دیماغ چاقتون 😆 روی ماه همتون رو میبوسم ...

انشااله دلت خوش بشه

مگه جنین ممکنه بعد فریز از بین بره خدااا من یه دونه جنین فریز دازم هایپر شدم 😢😢😢😢😢

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2706