2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867441 بازدید | 672499 پست
نه انجام ندادن گفتم اول جنینا رو تجمیع میکنن بعد تعیین، مرتب هم میپرسن ازم تصمیمتون چیه چون گفته بود ...

عدد ذخیره تخمدانتون درسته؟

نگران نباش 

من شنیدم پانکچر تجمعی انجام میدن خوبه 

توکل بر خدا که با همین چند تخمک و قبلی هاجواب مثبت بگیری 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
سلام عزيزم، ما یه دختر از طریق میکرو داریم شوهرم دخترمو دوست داره ولی همیشه پسر میخواسته اصلا از نظر ...

سلام عزیزم

با تعریف هایی که از همسرتون و شرایط کردید

بنظر من تعیین جنسیت کن بعد با توجه به نتیجه در مورد انتقال با همسرتون تصمیم بگیر چون ظاهرا همسرتون بیشتر پسر داشتن براش مهمه تا فرزند دوم داشتن

ان شا الله که به آرزوی قلبیت برسی

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام خانم ها خیلی وقته ک نیومدم  تو یادتون هستم ماهور جان فردایی روشن نیاز و .. الهی همگی سلام ...

سلام عزیزم اصلا نگران نباش ان تی خطا داره

تحت نظر کدوم دکتری؟ با یه دکتر پریناتولوژ دیگه هم مشورت کن تا خیالت راحت بشه

کدوم دکتر کفته بیا امینو؟ دکتر خوددت یا پرینا؟

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست

دخترای گل🌷

زن داییم دوتا پسر داره یکی ۱۰ ساله یکی ۳ ساله 

دوست داره فرزند سوم دختر بشه میخواد تعیین جنسیت کنه ولی داییم به سختی راضی شده به تعیین جنسیت!

بهم زنگ زده میگه مراکز دولتی کدوم بهتره واسه تعیین جنسیت ؟ 

مگه مرکز دولتی هم تعیین جنسیت انجام میده؟ عجیب بود واسم

منم مرکز مهدیه تو شوش و بیمارستان ارش تو تهرانپارس رو معرفی کردم..

داییم بخاطر این سخت راضی شده میگه اون ۱۰۰ تومنی که میخوام بدم به دکتر خرج همین دوتا پسرم میکنم 

برای همین زنداییم میخواد بره دولتی

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
فاطمه جان منم بد خوابم یعنی منم میتونم بخورم عوارض خاصی نداره؟ 

عزیزم از عوارضش اطلاع ندارم 

ولی هر موقع خواستم برم تو سیکل انتقال دکتر برام تجویز میکرد یکی دوماه قبل انتقال میخوردم تا روزی ک آزمایش مثبت بشه

تو بارداری خوردنش خوب نیست 

سری اول ملاتونین ۵ دفعه دوم ملاتونین ۳ داد بهم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۴۱#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- هیوا666📿

48- شطرنجی 📿

49- mehremah📿

۵۰- هدیه99📿

51- پروانه22📿

52- ابجی نیاز جون📿

۵۳- مهتاب444📿

۵۴- pariiiii73📿

55- زلیخاه۱۴۰۲📿

56- نیکاد📿

57- Sarvesahi📿

58- zohrehjafari📿

59- گیسوگلابتونم📿

60- Bahar2200📿

61- زین📿

62- ریحانه57📿

63- asemaneabii📿

64- saeideh61📿

65- raaaaaz📿

66- آرام۰۰۰📿

67- سهیلا_جون📿

68- ۲aftab📿

69- قاصدک_بیخبر📿

70- بانودریا📿

71- leila193📿

72- فطررس📿

73- tamana366📿

74- رستاوراستین📿

75- sarayyyyyy📿

76- 88helli📿

77- asrin1372📿

78- baharrr7878📿

79- ترگل_رض📿

80- نسل📿

81- @زینتیار    

۸۲- @سپیدارجوجو    

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

85_ happygirlss

۸۶- سمی64

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

سلام عزیزم مبارک باشه فدات به خدا آنتی پر از خطا هست همش خطاست اصلا تو فکر نباش دختر خوب میدونم آدم ...

قربونت برم خدا کوچولوتو حفظ کنه  من گفتم سلفری بدم میگن خطا داره 

آمینو بهتره 

دکتر خودم تازه اومده قبلش پزشک جانشین داشت 

که ایشون  سونو ان تی  منو انجام دادن 

فردا اول با خود دکتر اصلی ویزیت بگیرم

چند نفر گفتن انجام نده همش خطاست 

ولی نی نی سایت چند تا نوشته خوندم ترسیدم 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
عزیزم انشالله هیچ خطری نباشه و در سلامت کامل باشید♥️ برای سلامتیتون ابت الکرسی میخونم انشالله بهتری ...

سلام عزیزم ممنونم خدا خیرتون بده  

خدا بهترین هارو قسمتتون کنه 🤲

سلام عزیزم اصلا نگران نباش ان تی خطا داره  تحت نظر کدوم دکتری؟ با یه دکتر پریناتولوژ دیگه هم م ...

کاش میرفتم با دکتر دیگه هم مشورت میکردم 

نظرم ب دکتر غریب لکی هم بود 

دکتر جانشین پریناتولوژی بهم گفتن 

خود دکتر اصلیه تازه از خارج کشور اومدن 

اول باهاشون ویزیت بگیرم ترسیدم ک انجام ندم 

سلام عزیزم اصلا نگران نباش ان تی خطا داره  تحت نظر کدوم دکتری؟ با یه دکتر پریناتولوژ دیگه هم م ...

دکتر خودم حنطوش زاده هستن

عزیزم ب نظرم چن تادکتردیگم بروببین نظرشون چیه این دکترت یبارمیگه فولی یبارمیگه کیست یعنی واقعامتاسفم ...

من انقدر خسته هستم که حوصله این دکتر و اون دکتر ندارم. اینبار گفت خیلی کوچیک شبیه کیست آندومتریوز هست .فقط یه بار دیگه انتقال میدم

اگر اینطوری با شک و شبهه گفته نمیشه ب حرفش اعتماد کرد.  مگه با سونو کیست اندومتریوز نشون داده ...

بله با سونو میبینن دیگه

راه دیگه ای که نیست.

مرکزی که من میرم همشون متخصص آندومتریوز هستن و کارشون حرف نداره 

بار آخر گفت چون خیلی کوچیک نمیتونم قطعی بگم ولی شبیه کیست آندومتریوز

@فردایی_روشن     سلام فاطمه جان چخبر از احوالت

قربونت برم ، همچنان پریود نشدم

دو روزه ویتامین. هامو نمیخورم میگم شاید بخاطر ایناس🥲

همچنان هیچ علایمی ندارم.

ولی از نظر روحی بخاطر داداشم بهم ریخته ام.. کاش پدر مادرم متوجه میشدن که تقصیر بچه نیست تقصیر خودشونه..

حس میکنم داداشم افسردگی گرفته..

اگه متاهل نمیبودم ، دست داداشمو می‌گرفتم یه خونه ی جدا میگرفتم و باهم زندگی میکردیم

من نمیفهمم اینا ک نمیتونسن زندگی کنن چرا این بچه رو دنیا اوردن سرنوشت همه مون رو با این طلاق عوض کردن 

اگه جدا نمیشدن منم حالا حالا ازدواج نمیکردم این بچه ام اینطوری نمیشد.

نمیدونم شاید دارم اشتباه فکر میکنم🥲

ببخشید پر حرفی کردم 

2706