2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849827 بازدید | 671080 پست
انتقال دادم عزیزم ،راستش امیدی ندارم ،امروز بتام ۲۰ بود ،رنج ازمایش گاه ۲۵ بود 

عزیزم امید داشته باشه خداروشکر بابا جوجه هات تنبلن دیگه بخاطراین بتات پایینه ای جانم ازخدامیخوام ک دلتوشادکنه ی بتای تپلی ببینی اشک شوق بریزی خدا خیلی دست ودلبازه انشاءالله خیره خیره. راستی عزیزتودنبال استرادیول خارجی بودی؟ اثرکرد؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@فردایی_روشن     ممنون عزیزم،بیبی هاله کمرنگ داشت ،حالا فردا هم دو ...

اااای جااانم. الهی ک شمام مث بهار جان خوش خبر باشی😍😍😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

روز چند بودی؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2731
سلام گلم..ی سرمایی خوردی. البته ویروس بود.. داغونم کرد..ولی خدا روشکر الان خوب شدم.فقط یکم خلط دار ...

سلام قشنگم انشاءلله که بهتر باشی . آره منم یه روز رفتم مطب دکتر بهم گفت این روزا بیرون میای ماسک بزن ویروس جدید اومده شما هم که سرم میزنید سیستم ایمنیتون پایین میاد بیشتر مراقب باشید

نگران نباش این چند ماه گذروندی انشاءلله که این دوماهو هم به راحتی میگذره

خداروشکر که مشکلی نبود منم از وقتی داروهام کم شدن دارم نفس میکشم اونهمه دارو خوردن یا شیاف گذاشتن خیلی سخت بود 

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
ممنون عزیزمن بهترینا برای خودت انشالله. همش میگم اینبار فقط سالم بیا بغلم 🥹🥹🥹  فردا صبح که ب ...

قربونت عزیزممم.. الان دیدم بتاتم مثبت شده شکرخدا الهی سالم بیاد بغلت عددشم خوبه اصلا عددش مهم نیس مهم دوبرابر شدنشه هر بارداری بتاش فرق میکنه قرار نیس همیشه زیاد باشه حتما جوجه دیر لانه گزینی کرده

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
@فردایی_روشن     ممنون عزیزم،بیبی هاله کمرنگ داشت ،حالا فردا هم دو ...

عزیزم سه روز اثر امپول هست فکر کردم خیلی گذشته ازش

من تا روز ۱۰ هم هاله امپول رو دارم ولی بدن با بدن فرق داره

شما پسفردا بزن انشالله که پر رنگ تر بشه😍🐣

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
الهی هرچی تو دلت هست ومیخوای همون بشه برات  عزیزم.حتما میگم بهش.برا همه تون دعا میکنم سارا داد ...

ممنون قشنگم ♥️ 

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

انشالله دلت شاد و لبت خندون باشه همیشه 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
نه نگران نباش ،برای iui دارو بهت میدن تا تخمک گذاری داشته باشی و حتی آمپول آزاد سازی هم میزنن و انتق ...

مرسی رادیس جونم🥹🫂

انشالله خدا به قلب مهربونت نگاه بندازه حاجت روا بشی 💝

عزیزم روز چند؟

فعلا شما یک قدم از من جلو تری 🥹😍🐣

ناامید چرا  ، من همیشه آزمایش میدم بتا ۲ میشد

مال شما ۲۰ هست ، مجدد آزمایش بده

دکترت چی گفت جانم؟

قربونت عزیزممم.. الان دیدم بتاتم مثبت شده شکرخدا الهی سالم بیاد بغلت عددشم خوبه اصلا عددش مهم نیس مه ...

عزیز دلم امروز به نیت شما زیارت عاشورا خوانده شد 

ولی اشتباه تک کردم 🤦🏻‍♀️ الان متوجه شدم

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم و حاجتروا بشی قشنگم ♥️ 

عزیزم امید داشته باشه خداروشکر بابا جوجه هات تنبلن دیگه بخاطراین بتات پایینه ای جانم ازخدامیخوام ک د ...

خدا از دهنت بشنوه،ان شا الله خدا به دعای شما گوش کنه انتظار منم تموم بشه،اره اثر کرد واسم بعد ۶ ماه ضخامتم خوب شد انتقال دادم

سلام فدات ممنون خوبم شماخوبین انشالله که خوشخبر باشی عزیزم🥰❤️❤️❤️❤️ بتام ۳۲۴

ای جااااانه دلم... خیلی مبارکت باسه عزیزم...ایشالا دلخواهت باشه 

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏