2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6852426 بازدید | 671371 پست
عزیزم ماهایی که درگیر درمانیم و طبیعی نیستیم که نمیشه به همسر نگفت    منم همیشه دوست داشتم ...

اخه یکی از ارزوهامه 🥲

غیر اون واقعا دهن لقه سریع همه جا پخش میکنه ک من حاملم

خب بعد ۱۲ سال من دلم نمیخواد به مشکل بخورم خدایی نکرده 

دلم میخواد وقتی قلبش تشکیل شد همه بفهمن

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
نخندین بهما.. این روزا همش دارم فکر میکنم iui کردم و مثبت شدم  چطوری به شوهرم خبر بدم  ...

منکه پارسال تا بی بی چکم مثبت شد شوهرم به کل دنیا گفت🙂 قسمش دادم نتیجه هرچی شد کسی بفهمه تا ۵ماه وااای بحالتتتتت. منم تا ۶ماه هیچ رابطه ای نداشتم میترسیدم

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
2731
اخه یکی از ارزوهامه 🥲 غیر اون واقعا دهن لقه سریع همه جا پخش میکنه ک من حاملم خب بعد ۱۲ سال من دلم ...

انشالله که تا اخر امسال همه نی نی هاتون بغلتون باشه دل ماهم شادشه😍🫶

عزیزم🥹 من متاسفانه منفی شدم باز.💔 به خودم قول دادم دیگه بی تابی نکنم و نمی کنم.  سه تا جنین ...

الهی دورت بگردم عزیزم انشاءالله دفه بعدی حتمامادری. بهت نمیگم متاسفم چون دنیاب اخرنرسیده ماشالا توخودت انقدرقوی و باایمان هستی که کم نیاری. خداهمیشه بهتریناروبرای بنده هاش درنظرگرفته ک ماازاون بی خبریم اگ مااعتمادکامل وته دلی بخدابکنیم نتیجشومیبینیم برای خودم ثابت شده ک میگم 

من خیلی ناامیدم،نمیدونم چطور خوب باشم    

منم🥲 از بس همه دلداری دادن مثبتی خودم حامله تصور میکنم😐طاقت دیدن جواب منفی ندارم

منم🥲 از بس همه دلداری دادن مثبتی خودم حامله تصور میکنم😐طاقت دیدن جواب منفی ندارم

خخخخ منم شوهرم میگه مثبتی توخونه راه نیرم حس میکنم حاملن

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
سلام دوستان. بهارجان نساجان ان‌شاءالله ک مثبتین مادرای مهربون. آترین مهربونم دورت بگردم اینطوری نگود ...

فدات بشم قشنگم 

واقعا نمیدونم چی بگم فقط‌ خدا خودش فرجی کنه 

امیدوارم این بار خدا دلتو شاد کنه 

سلام عزیزدل شکرخوبم تونینی چطورین.انشاالله استفاده میکنی عفونت کامل رفع میشه

سلام خانم . قند تو دلم آب میشه میگی نی نیا🥲کاش یکیم شده گرفته باشه.  امروز داخل وان سرکه اب نشستم بازم استفاده کنم؟

آره نمیدونم چرا اینطوری هستیم!شوهرم میگه هم ناامیدیو فکر میکنی منفی میشه هم طاقت منفی شدن نداری  

2706