2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6970975 بازدید | 679777 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچها برای انتقال موفق کدوم نشاسته رو استفاده کنم

سلام من تو انتقال اولم دوتا آناناس خوردم شیر سویا خوردم کلی آجیل ولی منفی شد 

فقط استرس و توکل بخدا 

اصلا نشاسته نخوردم

سلام عزیزم،میشه بگید کیست شما چه اندازه ای بود؟ منم کیست آندومتریوز دو سانتی دارم،الان تو سیکل آی وی ...

کیستم ۷ سانتی بود دکتر آصف جاه عمل کردم 

پارسال دوبار پانکچر شدم 

۱۶ فروردین امسال عمل شدم 

قرص کوکیوتن و قرص فرتیل سی ام برای تخمک هم عالیه

سلام عزیزم،میشه بگید کیست شما چه اندازه ای بود؟ منم کیست آندومتریوز دو سانتی دارم،الان تو سیکل آی وی ...

اره عزیزم طبیعیه 

موقع رابطه و دستشویی هم درد میگیره برای من سمت راست بود 

ان شاالله ک موفق باشی و خدا برات بهترین ها رو بخواد 

چیزی نیست فقط صبر میخواد و استرس نداشته باش

اتفاقا داشتیم دوستایی ک یه دونه انتقال دادن گرفته نگران نباش ب خدا بسپار یکی از بچه ها هم گرید سی ان ...

وااای خدا از دهنت بشنوه این خانمی که زایمان کرده یدونه انتقال داد؟من بعد از انتقالم استراحت مطلق باشم؟

۱۱شهریور ۱۴۰۳ خدایا از تو ممنونم بخاطر جوجه هایی که توی دلم کاشتی خدایا من هنوزم به لطف و کرم تو اعتماد دارم دوستای خوبم برای من دعا کنید مهرانتقال جنین دارم و مطمئنم مثبت میشم برام دعا کنید خدا کمکم کنه و دوقلوهامو بتونم سلامت بدنیا بیارم.نفس مامان امیرعلی خوشگلم دخترو پسر گلم منوبابایی بعداز ۱۲سال منتظر اومدنتونیم مراقب همدیگه باشید🥰
منم ی دونه انتقال دادم ان شالله که همون ی دونه مامان میشی 

واقعن؟؟الان بارداری؟بعد از انتقالم استراحت مطلق کنم؟چی بخورم؟واقعن موندم چکار کنم؟

۱۱شهریور ۱۴۰۳ خدایا از تو ممنونم بخاطر جوجه هایی که توی دلم کاشتی خدایا من هنوزم به لطف و کرم تو اعتماد دارم دوستای خوبم برای من دعا کنید مهرانتقال جنین دارم و مطمئنم مثبت میشم برام دعا کنید خدا کمکم کنه و دوقلوهامو بتونم سلامت بدنیا بیارم.نفس مامان امیرعلی خوشگلم دخترو پسر گلم منوبابایی بعداز ۱۲سال منتظر اومدنتونیم مراقب همدیگه باشید🥰
سلام من یه دونه دردونه انتقال دادم مثبت شده قربونش برم 😍😍بسپار به خدا اگه خدا بخواد میشه 

واااای خدای من انشاا... دردونتو سالم و صالح بغل بگیری عزیزم اولین بارت بود آی وی اف میکردی؟ من بعد از انتقال چکار کنم؟

ببخشید گلم برا از پرولاکتین روز خاصی از پریود که لازم نیس رفتن نه؟ برا منم نوشته هنوز فرصت نکردم برم ...

آره غزیزم برا پرولاکتین روز دوم یا سوم پریودی باید بری

وااای خدا از دهنت بشنوه این خانمی که زایمان کرده یدونه انتقال داد؟من بعد از انتقالم استراحت مطلق باش ...

یادم نیس چنتا انتقال داد 

استراحت مطلق ک نمیخواد کارای سبک کنی

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
کیستم ۷ سانتی بود دکتر آصف جاه عمل کردم  پارسال دوبار پانکچر شدم  ۱۶ فروردین امسال عمل ش ...

ممنون عزیزم که جواب دادی،برای من دو سانتیه فکر میکنی عمل بخواد؟ خیلی میترسم از عملش😬 کاش میشد بدون عمل باردار بشم☹️

آره غزیزم برا پرولاکتین روز دوم یا سوم پریودی باید بری

مطمئنین؟ اخه زنگ زدم آزمایشگاه گف فرقی نمی کنه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
واااای خدای من انشاا... دردونتو سالم و صالح بغل بگیری عزیزم اولین بارت بود آی وی اف میکردی؟ من بعد ا ...

سلامت باشی عزیزم انشالله 

بله اولین بار بود ، هر توصیه ای که دکتر گفتو انجام بده داروهاتو سر وقت بخور .من پله نرفتم.توالت فرنگی. خم و راست نشو. ماکارانی و سیب زمینی و لوبیاسبز خوردم

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
من جنین بلاست ۵ روزه با هچینگ ده روز بعد از اولین آزمایش

من ۷ روز بعد اولین ازمایش میخام برم منم بلاست بود . شما اولین سونو واژینال رفتی یا شکمی نی نی چند هفته بود قلبش هم تشکیل شده 😍😍

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
2801