2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820810 بازدید | 669187 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عههه 😅😅گفتم شاید رویانی چون پانکچرمون یه روزه

😊😊😊😊

برای من ایبوپروفین دادن واسه فردا هر ۸ ساعت یکی دفعه قبلی داده بودن میگفتن برای جلوگیری از آزاد شدن تخمک هست اینبار نمیدونم چرا بعد از آمپول آزاد سازی دادن ،دفعه پیش سر در نیاوردم نخوردم فردا رو‌نمیدونم‌چیکار کنم 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2731
😊😊😊😊 برای من ایبوپروفین دادن واسه فردا هر ۸ ساعت یکی دفعه قبلی داده بودن میگفتن برای جلوگیری از ...

بمن واس جلوگیری از ازاد شدن سری قبل ستروناید دادن اما اینبار چون سینافکت داشتم دگ ندادن 

عزیزم توام دل درد پهلو درد تخمدان درد داری؟

بمن واس جلوگیری از ازاد شدن سری قبل ستروناید دادن اما اینبار چون سینافکت داشتم دگ ندادن  عزیزم ...

تخمدانام احساس سنگینی دارم 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
سلام عزيزم خووووووبي؟ ان شالله كه همينطوره بخدا خيلي بيادت بودم الان خوندم كه آز ندادي دوهفته ديگه ا ...

قربونت برم خوبم خواهر شکر .. انشاالله خدا از زبونت بشنوه فدات شم که بیادمی و برام دعا میکنی منو شرمنده لطفت می‌کنی ..آره میرم برای سونو سپردم دست خدایی که معجزه می‌کنه و کن فیکون ..بازم برام دعا کن سرنمازهات با نی نی تو دلیت که خدا فدات شم

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2740
قربونت برم خوبم خواهر شکر .. انشاالله خدا از زبونت بشنوه فدات شم که بیادمی و برام دعا میکنی منو شرمن ...

حتماااااا بيادتيم💋ان شالله دوهفته ديگه مياي ميگه بچه هااااااا فسقليم همه چيش عاليه و قلبشم ديدم😍

دعات کردم سر نماز ان شالله این بار خداا بهمون نگاه کنه ❤️

چقدر احساساتی شدم‌ ممنونم دوست‌گلم 

انشالله خودتم با خبرای خوب میای عزیزم 

عزیزم میشه اینم جواب بدی  همونی ک گفتم شوهرش ازو اسپرمه انسدادیه  میگه بیضه های شوهرش کو ...

عزیزم پس بررسی کردن.... 

اگه تو بیضه اسپرم پیدا نکردن تا جایی که من میدونم لااقل تا الان چاره ای براش نبوده.... 

فقط راهش اسپرم اهدایی یا جنین اهداییه.... 

مگر اینکه سلولهای بنیادی اسپرم موجود باشن فکر نتونن به بلوغ برسن حالا اونارو شاید بتونن روش کاری انجام بدن اما اگه کلا وجود نداشته باشن کاریش نمیشه کرد.... 

لاافل با علم روز نمیشه کاری کرد مگر اینکه بعدها بتونن راهی براش پیدا کنن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بله آنا جون هر دوتاش انگار یه چیز رو‌نشون میده چون توی برگه نوشته بود جواب آزمایش میزان LH کمتر از ۱ ...

جالبه.... 

خوب من علمش رو ندارم اما انگیزه پیدا کردم در موردش تحقیق کنم.... 

ممنون.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
خانما ۱۳ روز از موعد پری گذشته و پریود نشدم ازمایش بتا روز ۱۰ دادم منفی بودش و سونو روز ۱۱ دادم که ه ...

عزیزم جدیدا هورمون تراپی شدی؟ 

مثلا پانکچر و.... 

چون خبلیا بعدش تاخیر پریودی داشتیم.... 

2706