2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820199 بازدید | 669165 پست
عزیزم روحیتو حفظ کن به خودت مسلط باش . من اطرافیانم چند نفر ان تیشون بالا بود  ، آمینوسنتز دادن ...

آره عزیزم آزمایش خون عدد ان تیم ۱/۹ بود 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عدد ان تی چنده نگران نباش انشاالله سالم این ازمایشا الکی هم ریسک میزنه

ان تی ۱/۹ بود تو آزمایش خون مثبت شده 

خدا کنه خطای آزمایشگاه باشه 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
عزیزم عدد ان تی چند بود؟ نگران نباش فداتشم یادت نیست یکی از بچه های اینجا عدد ان تیش ۴ و خورده ای بو ...

ان تیم ۱/۹ بود اینو دکترم گفت خوبه مشکلی نیست تو آزمایش خون مثبت شده ریسکش ۱ به ۹۸

ناراحت نباش قربونت برم. خیلیا هستن اول اینو میگن ولی بعدا درست میشه همه چی یا خطاست فقط. ان شاالله ب ...

انشاءالله راضیم به رضای خدا ولی امیدوارم اینجوری امتحانم نکنه فقط 

2740
ان تیم ۱/۹ بود اینو دکترم گفت خوبه مشکلی نیست تو آزمایش خون مثبت شده ریسکش ۱ به ۹۸

بخدا خیالت راحت باشه صحیح و سالمه . هر کی از اطرافیانم میره ان تی  ،  یا سلفری باید بده یا امینو  !!!! دو سه ساله بازار آزمایشگاهها داغ شده 

دوستم سونوش ۲/۱ بود ، عدد ازمایش خون ۱ به ۹ 

آزمایش داد خدارو شکر سالمه 

خدای من خدای معجزه هاست . 
انشاءالله راضیم به رضای خدا ولی امیدوارم اینجوری امتحانم نکنه فقط 

سلام عزیزم قربونت برم منم برات خیلی دعا میکنم و از خدا میخوام بچه نازت کاملا سالم باشه و بسلامتی بگیری بغلت ..برای سلامتی بچه نازت و آرامش دل شما آیت الکرسی میخونم 🙏🙏🙏

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
@مهربون   جان انقدربرای کارهای خونه به خودت سخت نگیر فرداروزی که بچه بیاد اینقدرمیریزه میپاشه ...

سلام عزیزم خوبی؟ ممنون که بفکرم هستی فداتشم😘درست میگی واقعا باید یکم تعدیل کنم این حساسیتهامو... چون ازپریروز قشنگ پاهام درد گرفتن 😅

نمیدونم چمه, بقول توهمسرم میگه بابچه چیکار میخوای بکنی؟ میمونم

بی جون نیستم.۶۹ کیلو  و ۱۶۸ قدم هست. ولی اعصابم اجازه نمیده کار خونه کنم. چون شغلمم حالت مردو ...

اهان پس برای همینه دیگه بگوشاغلی, من که خواهربیکاری میوفتم به جون خونه. ادم باید بالاخره یه پویایی داشته باشه

2706