2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820452 بازدید | 669171 پست
میگم سنو قلب را چند هفته بعد انتقال باید بریم

بهترین زمانش 30 روز بعد انتقاله عزیزم مبارک باشه مامان شدنت

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانماکیاپی‌آرپی شدن؟ کارهایی بایدانجام بدیم؟ اونم بعدش لکی خونریزی چیزی داره؟درضمن نیاز به همراه دار ...

عزیزم prp خون خودتو میگیرن پلاسماشو جدا میکنن مثه معاینه و شست شو رحم تزریق میکنن به رحم، درد نداره و نیاز به همراه هم نداره خیلی راحته، اون پلاسما باعث جوانسازی محیط داخلی رحم میشه، انشالله با همین انتقال مامان دوقلوها بشی

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
سلام خانمایی که با ای وی اف باردار شدین کمکم کنید من از اول بارداری تا الان که ۱۹هفتمه امپول هپارین ...

سلام عزیزم، منم مشکلی نداشتم و دکترم گفت تا 8 هفته بزن، نمی دونم حقیقتش که باید ادامه بدی یا نه، ولی میخای یه سر برو پیش دکتر خودت اگه گفت ادامه بده برای اینکه خیالت راحت تر باشه ادامه بده.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2731

سلام خانما روزبخیر، بعد سونوی آنومالی توی چند هفته سونو داریم؟ و اینکه آیا دکتر خودش تو مطب اون سونو رو انجام میده یا اینکه باید بریم متخصص سونو...؟

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
خانما امروز دومین باره این سوالو میپرسم ولی کسی جواب نمیده روز نهم انتقالمه امروز و از دیشب لکه بین ...

انشاءالله که لک لانه گزینی هست، منم روز 12 اینا بود لک دیدم و خداروشکر مثبت شدم.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
بشری جون جنین سه روزه انتقال دادی؟

نه عزیزم ۵ روزه

منم دقیق حساب کردم دیدم از ۵ روز قبل انتقال آمپول پروژسترون زدم

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2740
چرااا مشکلتون‌چیه؟ شمارویان‌میرید؟

آره رویان میرم دکترم مهری مشایخیه

مشکلمون الیگواسپرمی حاد

هر سه فاکتور پایین

ولی خب جنین شناسی بهمون گفت کیفیت جنینا خوبه

روز پانکچر هم دکتر جنین شناس ب همسرم گفت نیاز به تسه نداری و تحرک اسپرمت خوب بوده

روز انتقال هر دو جنینای مرحله دو، بلاست شد

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2706