2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
آره عزیزم میفهمم چی میگی سخته واقعا دکتر مشایخی مطبش کجاست؟ کدوم بیمارستانا زایمان میکنه؟ یعنی از ...

مطبش پاسدارانه بیمارستان لاله اقبال رسالت هست 

اره احتمالا از هفته ۱۸ دکترمو عوض میکنم می خوام واسه زایمان برم بیمارستان میلاد دنبال ی دکتر اونجا میگردم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیله اینکه میگن تا دوازده هفته واکسن نزنید چیه کسی میدونه رو جنین اثر داره

خوب عزیزم هنوز واقعا خودشونم مطمن نیستن این واکسن چه اثری میتونه رو جنین داشته باشه جنینم که مهمترین رشدش و تشکیل اعضای بدنش تو 3 ماه اول همون 12 هفته س دیگه برا همین میگن 12 هفته به بالا تزریق بشه که سه ماه اول تموم بشه به نظر من همون سه ماه تموم بشه تزریق بشه بهتره چون خودشون رو این تاکیید دارن

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
فقط فردا مونده قربونت برم😢

وای چه حس قشنگی😍😍😍

حستو خریدارم😘😘😘😘

دو روز دیگه بغلشون میکنی 😘😍😍😍😍

التماس دعا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
سلام گلم، تا هروقت که دکتر بگه باید بزنم،چون طول دهانه رحمم کوتاه بوده سرکلاژ کردم احتمالا تا نزدیکا ...

ایشالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم بحق علی😇

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
بچه ها جونم تاریخ زایمانمو زد پنجشنبه همین هفته خیلی استرس دارم بدنم سست شده😭😭😭

وااای خداروشکر

آخه چرا شاد باش برو ساکشون رو جمع کن مامان خانوووم

الهی که به سلامتی بیاریشون خونه❤❤❤💜💙💚

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
نه انومالی جذب شده بود

سلام عزیزم

من هماتومم تو هفته 9 پنج میلی بوده

تو ان تی زده 51 میلی

با کلی استراحت و اینا

برای شما رشد نداشت؟ اعصابم خورد شده از استرس

نه خونریزی دارم نه لکه بینی

سلام عزیزم من هماتومم تو هفته 9 پنج میلی بوده تو ان تی زده 51 میلی با کلی استراحت و اینا برای شم ...

ببخشید عزیزم منم امروز سونو شدم تو۵ هفته هماتومم ۳ میلی بود برا من زیاده

چهارشنبه شد عزیزم

سلام عزیز بسلامتی زایمان کنی.گلم میشه سر زایمانت منو دعا کنی انتقالم مثبت شه و مامان شم.شنبه  ازمایش میدم 🙏♥️

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
میگم عزیزم شما واکسن کرونا زدید بهداشت میگه بیا بزن چون میگه کرونا بگیری خییییلی عوارضش بیشتره نسبت ...

نه عزیزم من نزدم 

اینقدر این روزا ذهنم درگیر بوده که اصلا به واکسن فکر نکردم 

ولی به نظرم الان نزن سه ماه دوم بزن 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود