2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821191 بازدید | 669198 پست
عزیزم دکترت تو رویان کیه ؟ دکتر من مشایخیه خیلی راضیم ازش چون رویان معطل میشم خیلی قراره برم مطبش ا ...

دکترم مصطفایی ومتاسفانه مطب نداره فقط رویان میاد 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
چیکا جونم خداروشکر وقت داد بهم گفت یک ربع به ۷ اینجا باش

عزیزم اسم این دکتر چیه اگه راضی بودی بیا بگو

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم ۲۳۰۰ دخترم ۲۶۰۰ اصلا فکر نمیکردم اینقدر کم وزن گرفته باشن میترسم برن تو دستگاه😔

من خاله ام بهش گفتن ۲۵۰۰ دو شب بعدش سزارین شد ۲۹۵۰ بود

دختر عمم گفتن ۲۸۰۰ بدنیا اومد ۳۴۰۰ بود

نگران نباش ان شاالله سالم بغلشون کنی

تاریخ زایمانت کیه بسلامتی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
دکترم مصطفایی ومتاسفانه مطب نداره فقط رویان میاد 

مصطفایی هم دکتر خوبیه 

اگه بشه بری زیر نظر مشایخی هم خیلی خوبه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم برای جنین هفته چند رفتی برای قلب کی 

۷ هفته و یک روز رفتم

۱۲ روز بعد اینکه ساک و کیسه زرده رو دید رفتم

سلام عزیزم 😍 😍 😍 😍 مبارکهههههههههههههه 🎊 🎉 🎊 🎉  خوب معلومه زوده اون طفل معصوم رو دید ب ...

زینبی جونم مرسی نمیدونی از صبح چ بلایی ب سرم اومده خون ریزی داشتم شدید 

سونو گفتش ک فقط کیسه زرده داری قطب جنین دیده نشد بعدشم گفت ک شل و وله چیکارکنم 

2738
توروخدا ببخش اذیتت میکنم ب توهم گفته بود قطب جنین دیده نشد 

این چه حرفیه 

نه گلم فقط گفت ساک و کیسه زرده 

تجربه من فقط خونه موندنو رعایت کردنه وزنشون داشت خوب پیش میرفت یهویی وزن‌گیریشون کم‌شد نمیدونم چرا. ...

عزیزم هنوز وقت داری تا ۱۰ روز دیگه بهتر میشن ایشالا که بهترین براتون اتفاق بیفته😍❤️

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
عزیزم تو برای جنین کی رفتی سونو چندروز بعد

ببین من ۳ هفته بعد انتقالم رفتم 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706