2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
ان شااله همه چی بخیر میگذره تا زایمان بخودت استرس نده یادته میگفتی کاش منم تا ۳۵ هفته برسم؟ نگران ...

اره واقعا خداروهزار مرتبه شكر. الهي همه بسلامتي اين دورانو طي كنن❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس بارداری گرفتی چیکا؟ عکس بزار پروفایلت ببینن بارداری

اره گرفتم از شانسم لعنتيا اماده نميكنن😂😂😂ديروز زنگ زدم الكي گفتم دوشنبه زايمانمه شماهنوز عكسو تحويل نداديد ديگه گفتن تو اين يكي دو روزه ميدن 😂

خداياشكرت....❤️ 
2731
اره گرفتم از شانسم لعنتيا اماده نميكنن😂😂😂ديروز زنگ زدم الكي گفتم دوشنبه زايمانمه شماهنوز عكسو تحو ...

اگه به مردمه مریضه عکسم که ببینن میگن یه چیزی گذاشته زیر لباسش رفته عکس گرفته. همه این آدما رو به خدا واگذار میکنم ۹ سال عذاب کشیدم. دوست دارم چیکا جونم انشالله به سلامتی نی نی ها رو بغل میکنی قربونت برم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
اگه به مردمه مریضه عکسم که ببینن میگن یه چیزی گذاشته زیر لباسش رفته عکس گرفته. همه این آدما رو به خد ...

الهي براي قلب مهربونت بميرم همه ي ما به نوعي عذاب كشيديم بخدا خود قضييه اين ناباروري و دردسراش يه طرف اين حرف و حديثا و مسخره بازيا يه طرف. بازم خداروشكر بنظرم كرونا هربدي كه داشت يه سري خوبي داشت كه پاي بعضي ادمارو از زندگيا بريد. منم دوست دارم دوست خوش قلبم بي صبرانه منتظر خبراي خيلي خيلي خوبتم😘😍❤️

خداياشكرت....❤️ 
اره واقعا خداروهزار مرتبه شكر. الهي همه بسلامتي اين دورانو طي كنن❤️❤️

الهی آمین 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بچه ها تورو خذا دعام کنین..تو راهم دارم میرم انتقال.

سلام عزیزم برو بسلامتی توکل کن به خدا که همه چیز دست خدا ست بهش اعتماد کن آن شالله باخبر بارداریت ما رو شاد و امیدوار کنی عزیزم توکل به خدا

اره خودمم بخاطر هماتوم همچین خون ریزیو داشتم می فهمم چی میگی، انشاءالله بخیر و سلامتی بگذره عزیزم.

ممنونم الهی آمین عزیز یه سوال دارم غربالگری دوم دیگه آزمایش خون نداره؟ مرکز برای من فقط سونو آنومالی و اوکی قلب نوشته هیچ آزمایش خون ننوشته . ولی یه دکتر دیگه خارج از مرکزی که میکرو کردم رفتم اون یه آزمایش خونم نوشته که تو شونزده هفته بدم گیج شدم بالاخره غربالگری دوم آز داره یا نداره؟ 

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
سلام شما از چند ذوز بعد انتقالتون لک دیدین

سلام عزیزم من اصلا لک ندیدم یهو تو شونزده هفته خونریزی کردم که سونو دادم و رفتم بیمارستان گفتن از جفت پایینمه با اینکه از اولم تو سونوهام جفتم پایین بود ولی خونریزی یا لک نداشتم .الان خونریزیم خداروشکر بند اومده فقط در حد خشک کردنم رو دستمال یکم میاد  توروخدا برام دعا کنید بخیر بگذره عاجزانه التماس دعا دارم انشالله شما هم به مراد دلت هرچی هست برسی😇🥰

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت