2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849831 بازدید | 671080 پست
حجم رحم قابل بزرگ شدنه؟ کلا من از تاپیک ها متوجه شدم وقتی مشکل از خانم خیلی درمان پذیر تره تا زمانیک ...

نه متاسفانه دکتر گفتم با دارو ورزش اینا میشه بزرگش کرد گفت تاثیری نداره همون رحمت مادر زاد کوچیکه من یه دختر ۳ ساله ام دارم برای بچه دوم لوله هام بسته شدن متاسفانه

گلوکوفاژ. کوکیوتن.اینوفولیک. سینال اف. هاش ام جی. اینا تقریبا یادمه به اصافه انواع ویتامین ها. دقیق ...

منم دفعه اول سینال داشتم ۸تا تخمک و۳تاجنین که ضعیف بودن گفتن باید بلاست بشن ونشدن دفعه دوم پرگوریس که ۱۵ تاتخمک داشتم و۸تاجنین شد و کیفیتشون خوب بودن ۳روزه فریز شدن.دفعه دوم دکتر تهرانی فرتیل اید وژل رویال ومتفورمین هم گفت خوردم شوهرمم اسپریژن  داشت و ویتامین دی.داروهای خودت خیلی تاثیر داره.

یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خوبه مبارک باشه باید دوبرابر بشه  شما سه تا انتقالات رو هم علیرضایی انجام داده؟؟

نه عزیز ۱نصر این بار علیرضایی بار اولم ابن سینا

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
فامیل نبودیم عزیزم،دکتر براساس میکروناموفق و رشد نکردن جنین این آز گفت انجام بدیم.که خداروشکر نرمال ...

من هم انتقال ناموفق داشتم به دکتر ایمونولوژی گفتم بنویسه گفت اگه فامیل بودید می نوشتم

2731
١٣٨ عزيزم دكتر زنان داد

عزیزم یه سوال دیگه شما وقتی پردینزون خوردی بعدش ازمایش دادی ببینی انتی اومده پایین 

چون من الان لوکسین خوردم انتی از ۵۲۶اومده ۱۴۴اگه بخوان بازم ادامه بدم تیروییدم خراب میشه گفتم اگه این قرص واسه انتی هست یکماه بخورم که خیالم بابتش راحت بشه بعد انتقال بدم

ولی اگه ربطی به پایین اوردن انتی نداره فقط موقع انتقال باید بخوری که جنین از بین نره

خدایا شکرت که یه معجزه خیلی بزرگ در حد و اندازه خدایی خودت میندازی وسط زندگی من....،خدایا شکرت که حال و هوای آینده قشنگی که برام در نظر گرفتی و از همین حالا میتونم حس کنم...،خدایا سپاسگذارم که به من ایمان دادی که هر آنچه بخواهم ،میشود....خدایا بابت نی نی که قراره آینده بهم بدی خیلی شکر گذارم
نه متاسفانه دکتر گفتم با دارو ورزش اینا میشه بزرگش کرد گفت تاثیری نداره همون رحمت مادر زاد کوچیکه من ...

وای خدا رو شکر دختر داری. بابا غم و ناراحتی تو یک به میلیون. هزار بار خداروشکر که دختر گلت رو داری. برو بچسب به ورزش هم کیف کن هم درمان بشو. خودت رو درد به در دارو نکن. به خدا من از فرودین که منفی شدم تا همین الان که دارم چت میکنم دلم درد میکنه. من اینقدر لاغرم ولی الان شکمم بزرگ شده. رو اعصابمه

ژل رویال طبیعی گرفتم ولی دقیق نمی دونم کی و چطوری بخورم. قرص‌ش هم هست؟ 

اره دکترتهرانی برام کپسولشو نوشت گفتم طبیعیشو بخورم‌گفت این جنسینگ هم داره بهتره .طبیعیش باید خوب نگهداری شده باشه فریز شده باشه میگن صبح ناشتا یه کوچولو بخوری.من خودم  به شوهرمم یه ماه دادم خورد

یا رب العالمین
عزیزم یه سوال دیگه شما وقتی پردینزون خوردی بعدش ازمایش دادی ببینی انتی اومده پایین  چون من الا ...

نه عزيزم بعدش ازمايش ندادم. والله اطلاعي راجب اين موضوع ندارم فقط دو سه بار به دكترم گفتم تا كي بايد بخورم گفت فعلا بايد بخوري

خداياشكرت....❤️