2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822335 بازدید | 669241 پست
سلام اناي مهربونم خداروشكر  فعلا كه لكه بيني رو دارم حالا امروز الحمدالله كم شده بود نميدونم ا ...

خدارو شکر عزیزم.... 

انشالله همه چی عالی پیش میره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام انا جون خراش اندومتر سرپايي خوبه ؟

عزیزم سلام. ماندگاری کمتره فکر کنم..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزيزم من كامل متن سونو رو دارم تعدا فوليلول وپليپ واينا  تنبلي تخمدان ،ديكه مشكلات عروقي ربطي ب ...

چرا عزیزم یه سرچ کنی کامل متوجه میشی تو متن خونرسانی عروقی نمینویسن ولی جک میکنن صدایی مثل باد داره حتی من خودم شنیدم

2731
آنا جون خیلی خوبه که هستی. به نظرتون داروهای شروع سیکل پانکچر خارجی باشه بهتره یا ایرانی 

عزیزم ببخش بازم درگیر شدم..... 

عزیزم والا نمیشه کلی جواب داد بستگی به پاسخدهی بدن افراد داره..... 

من اکثر داروهای تحریک تخمدانم خارجی بودن اما خوب سیکل آخر بهتر جواب گرفتم..... 

یعنی فاکتورهای مختلف تاثیر دارن..... 

سلام دوستان  پسر من صبح به دنیا اومده . این لحظه رو برای تک تکتون آرزو میکنم انشالا هرچه زودتر ...

عزیز دلم قدمش مبارک باشه ایشالا ۱۲۰ سال در کنار هم شاد باشید

از تک تک لحظاتت لذت ببر و برای ما هم دعا کن

2740
میگما دوقلویی میگن یذره ارثی هست برای  ای وی اف هم همینجوره؟دوقلو تو نزدیکانت داشتی؟

خالمو پسرخالم دوقلو دارن. نميدونم والله ولي فكر نميكنم تو اي وي اف ربطي داشته باشه

خداياشكرت....❤️ 
عزیزم ببخش بازم درگیر شدم.....  عزیزم والا نمیشه کلی جواب داد بستگی به پاسخدهی بدن افراد داره. ...

سلام عزیزم خیلی خوشحال میشم جواب میدید مرسی که هستی. 

آنا جون واسه ماه رمضون روزه روی تخمک و اسپرم تاثیر میذاره یا نه آخه اینقد تقویتی و مکمل و دارو بعد خدای نکرده ضعیف بشیم استرس دارم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام دوستان  شما سرم ivig از کجا پیدا کردین؟ من الان ایران نیستم ولی برای انتقالم که بیام ایر ...

عزیزم باید بخری اما بدون نسخه بعید میدونم بشه خرید بازم دوستانی که الان درگیرن بهتر میتونن کمکت کنن..... 

عزیزم معمولا داروخونه های دولتی دارن..... 

و داروخونه های هلال احمر..... 

عزیزم یه سوال.من همسرم باید ازمایش dfi بدن میلاد بهتره یامادر یا جهاد دانشگاهی؟

عزیزم دی اف آی رو فقط مرکز ناباروری انجام بدین..... 

2706