2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671256 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله واقعاچون از یه سنویه ساده بی کیفیتی تخمکمو فهمید فکرمیکنم کار بلده چون خیلی از دکترها اصلا براشو ...

آره عزيزم مخصوصا چربي هاي شكم اگه آب بشه ميگن براي تخمك عاليه، من با كالري شمار ٥ كيلو كم كردم توي ٣ ماه، يوگا هم خيلي خوبه ورزشاش توي نت هست

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️

سلام بچه ها ضخامت رحمم روز 11 پریودیم 7.7بود دکتر انتقالو روز 15گذاشت به نظر تون ضخامتم خوبه واسه انتقال و تا روز 15بالا تر میره؟؟؟

🌺 خدایا شکرت 🌺                                        
سلام بچه ها ضخامت رحمم روز 11 پریودیم 7.7بود دکتر انتقالو روز 15گذاشت به نظر تون ضخامتم خوبه واسه ان ...

سلام گلم. ضخامت ایده آل تو یه مقاله خودنم از ۹ تا ۱۱ هست عزیزم معمولا کمتر و بیشتر خوب نیست. ولی احتمالا تا نه میرسه گلم نگران نباش. نشاسته و لوبیا سبز زیاد بخور در کنار داروهات رشد میکنه انشالله

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
سلام گلم. ضخامت ایده آل تو یه مقاله خودنم از ۹ تا ۱۱ هست عزیزم معمولا کمتر و بیشتر خوب نیست. ولی احت ...

ماهنده جون خوبي الحمدالله؟ انتقالت كي هستش انشالله؟

خداياشكرت....❤️ 
ماهنده جون خوبي الحمدالله؟ انتقالت كي هستش انشالله؟

شمام مثل من بی خوابی😂😂😂 نمیدونم گلم فردا برم سونو ببینم خدا کی میخواد. خودت خوبی عزیز دلم؟

شمام مثل من بی خوابی😂😂😂 نمیدونم گلم فردا برم سونو ببینم خدا کی میخواد. خودت خوبی عزیز دلم؟

اره هم فكرم مشغوله هم دارم سحري اماده ميكنم براي همسرم. عزيزم انشالله كه خيره

خداياشكرت....❤️ 
اره هم فكرم مشغوله هم دارم سحري اماده ميكنم براي همسرم. عزيزم انشالله كه خيره

انشالله گلم. فکرت چرا مشغوله. اصن غصه ی هیچیو نخور گلم. کوچولوت سالم و راحت میاد بغلت🥰🥰🥰

منکه بعدش دیگه پیش دکتر عباسی نرفتم ولی دکتر صالحی گفت اسپرم بیضه خوبه دکتر نصر نباید همچین نظری مید ...

فدای جنینای خوشگلمون بشم😍😍

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
انشالله گلم. فکرت چرا مشغوله. اصن غصه ی هیچیو نخور گلم. کوچولوت سالم و راحت میاد بغلت🥰🥰🥰

كم و زياد شدن لكه بيني و درداي عجيب و غريب كه مياد و ميره يعني تمام اين مراحل چه قبل از باردار شدن چه بعدش پراز استرسه ديگه داره ميشه نزديك به ٨ سال كه اين استرسا تمومي ندارن فقط سپردم به خدا هرچي خودش صلاح بدونه.انشالله به حق امام زمان انتقالت عالي پيش بره و مثبت بشي مهربونم❤️

خداياشكرت....❤️ 
گاهی وقتها دلم به حال خودم وامثال خودم میسوزه که ازوقتی ازدواج کردیم اصلا نتونستیم طعم خوشبختی وزندگ ...

اینایی ک گفتی دقیقا فکرای منم هست

آره واقعا خیلی بدشانس بودیم که همچین چیزی اول زندگی برامون پیش اومده

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
چقدر حرفش ناامیدم کرد  منم از وقتی دکتر بخاطر دی اف ای ۳۶ گفت اهدایی وااااقعا شکستم  تما ...

دکترا برا خودشون میگن

بعضی هاشون هدفشون بالا بردن آمارشونه

به هر قیمتی

2706