2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863667 بازدید | 672257 پست
همين ديكه ٦٠ برام نوشته منم دارم ميخورم خود ماما مفت روزي يكي ويتامين د واسيد فوليك

آخه به نظرم از حد نرمال خیلی دیگه داره میره بالا .زیادیشم خوب نیست

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
[QUOTE=185433379]همين ديكه ٦٠ برام نوشته منم دارم ميخورم خود ماما مفت روزي يكي ويتامين د واسيد فوليك ...

زنگ بزن سوال کن دوباره .باز بذار زینبی جون بیاد سوال کن ازش

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اين دو تا رو كه نخوردم فقط امپول هاي پانكجر زدم

منم با آمپولای پانکچر پدر خودمو دراوردن منم متفورمین اصلا نخوردم

2731
عزيزم رفتي ويزيت شدي ؟ نكفت كي انتقالته به سلامتي؟ مكمل جيزي بهت  داد؟

نه عزیزم فعلا پریود نشدم فک کنم ۱۰ ماه بعد پریود بشم بعد برم شما تو چه مرحله ای هستی 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
برا انتقال یا پانکچر عزیزم؟ برا انتقال که استرادیول میدن اصولا و اسیدفولیک و آسپرین  به من مک ...

راستي رويال ژلي مؤثر هست  براي انتقال ؟ اخه اينجا نديدم دكتر هاتون تجويز كنن 

سلام عزیزم قربونت شما خوبین؟عزیزم من از۴ماه وسایلاشونو خریدم😂 اخه پرخطریم باید زودتر اماده باشیم.دو ...

قربونت ماهم شکر خوبیم...شوخی میکنم اتفاقا کار خوبی کردی زود به فکرش بودی من دیگه خیلی بیخیالم واقعا حالا خوبه وضعیتم اینطوریه ها،،امید دارم به ۳۸ هفته برسم نمیدونم میتونم یا نه

انشاالله ماها توانایی مون بالاست ۳۶ و رد میکنیم بعدش دیگه هرچی شد مهم نیست...

نه عزیزم فعلا پریود نشدم فک کنم ۱۰ ماه بعد پریود بشم بعد برم شما تو چه مرحله ای هستی 

من كه فعلا ال دي ميخورم تا ٣ ارديبهشت ، واز ٩ كفتن استراديول بخورم انتقالم چون با نصر و٢٥  ارديبهشت مياد  اينطوري تنظيم كردن ،  پريود دوم چند روز عقب انداختين؟  اخه همه ميگن با تاخير مياد

بله ، ولی انقدر در عرض شش ماه گذشته اتفاقات بد برام افتاده که حالم خرابه😢

عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن.من بعد یه سقط رفتم مام.یعنی داغون بودما بعدسقط.ولی رو خودم کار کردم گفتم باامیدمیرم و.... دکتررفتنی همیشه میخندیدم و خیلی جدی دنبال کارام بودم دکترعلیرضایی بعدمثبت شدنم گفت مطمئن بودم مثبت میشی روحیه ات خیلی خوب بود.روحیه خیلی مهمه سعی به خودت روحیه بدی.هیشکی مثل خودادم به خودش روحیه نمیده.مطمئن باش نتیجه میگیری و این راه هارو فقط باید بگذرونی

من كه فعلا ال دي ميخورم تا ٣ ارديبهشت ، واز ٩ كفتن استراديول بخورم انتقالم چون با نصر و٢٥  اردي ...

من یه روز زودتر شدم به شما مکمل چیزی نداد 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
آره عزیزم از عوارض داروهاست  طرازی به من گفت متفورمین و پردنیزولون اصلا نخور ریزش مو رو چند بر ...

من متفورمین را دکتر گفت برای تقویت تخمک بخورم توسونو تنبلی نداشتم الان هم برای انتقال باید ادامه بدم.من قبلا هم ریزش موداشتم.قندناشتا هم ۸ماه پیش یذره بالایی رنج ازمایشگاه بود .چکارکنم متفورمین برای انتقال تاثیری داره؟

یا رب العالمین
2706