2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6970975 بازدید | 679777 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون جانم، آره دقیقا میدونم چی میگی هم از مخارج هم رفت و آمد به کلینیک واقعا سخته، ان شاالله هم شما ...

سلام عزیزم، خوبی؟  نی نی خوبه؟  چه خبر بسلامتی زایمانتون چه تاریخیه؟  طبیعی هستید؟؟؟

سلام عزیزم، ببین گلم چون تو پاندمی کرونا هستیم احتمال 99 درصد شما هم مبتلا شدی اگر لازم هست آزمایش ...

قربون زینبی ممنون ،نمیدونم چرا فقط دست وپام درد میکنه همسرم میگه تلقین می‌کنی اصلا تب نداری مشکل سرفه وتنگی نفس ندارم فقط دستاموپاهام خیلی درد میکنه مخوصا شبا ممنون از راهنماییت راستی اصلا اهل چیپس و فست فود وقند شکر نیستم تو اصلاح سبک زندگیم از چند ماه قبل بخاطر پانکچر اینا 

عاشقتم گل پسرت از راه دور ببوس ازراه دور 😁😁😁🤗😁🥰🥰😍😘😘😍🥰😁🤗

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
نه عزیزم ،من شماره داخلیش رو ندارم ،منم امروز نوبت گرفته بودم که نشد خودم رو برسونم ،حالا فردا باید ...

به به، بسلامتی شروع کنی..آره عزیزم از دکتر مشایخ نوبت میخاستم. بهترین کارو میکنی منم ب این فکر کردم ک بدون نوبت برم. 

عزیزم اگه یادت موند و وقت شد، تونستی از دکتر بپرس گونال برا کیفیت خوبه یا تعداد؟

قبلن این آمپولارو زدی؟ خودت بهتر از دکتر بدنت رو میشناسی، حتما پیشنهاد بده

آره متاسفانه گونال پیدا نمیشه اگه کل تهران یکی دو تا داروخونه هم موجود باشه ب ما نمیدن آشنا بازی درمیارن..

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
نه عزیزم ،من شماره داخلیش رو ندارم ،منم امروز نوبت گرفته بودم که نشد خودم رو برسونم ،حالا فردا باید ...

تابستان خیلی از بچه ها راحت گونال پیدا کردن. ای کاش اون موقع یه فکری میکردیم.

فردا اگه اول تایم بری، بهت نوبت میدن. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

مریضای کلینیک مام و دکتر نصر 

کسی هست اینجا توی این مرکز در یک سیکل دو بار پانکچر شده باشه ؟

یعنی بعد از پانکچر اول توی همون سیکل مجدد دارو گرفته باشه و فولیکول های ریزش هم رشد کرده باشن و مجدد پانکچر شده باشه ؟

به به، بسلامتی شروع کنی..آره عزیزم از دکتر مشایخ نوبت میخاستم. بهترین کارو میکنی منم ب این فکر کردم ...

سلامت باشی گلم ،آره من هر دو رو امتحان کردم ،بار اول هم سینال داشتم و هم گونال ۱۰ تا تخمک داشتم،که دوز داروهام هم بالا بود ،ولی بار دوم پرگووریس و پیورگان که ۷ تا تخمک داشتم ،البته تعداد کمتری آمپول زدم،حالا باید ببینم نظر دکتر چیه ؟شاید اینبار با سیکل بلند تخمدانام بهتر جواب بده ،اگر یادم بود حتماااا میپرسم عزیزم ،متاسفانه خودمون کم مشکل داریم باید دغدغه دارو رو هم داشته باشیم 😥

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
تابستان خیلی از بچه ها راحت گونال پیدا کردن. ای کاش اون موقع یه فکری میکردیم. فردا اگه اول تایم بری ...

واقعا کاش از همون موقع میگرفتیم،آره عزیزم فردا صبح میرم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ایشالا که به سلامتی این ۱۴ روز رو بگذرونی و با خبرای خوب بیای تا خوشحالمون کنی منم زنگ زدم برای تشک ...

مرسی عزیزم❤️

سه شنبه خودش هست کلا خودش ویزیت میکنه ماما فقط پرونده درست میکنه و این مسائل ، ولی اگه سیکلت و کلا بخوای بری بیمارستان ممکنه سونوت به دکتر دیگه هم بخوره 😍

سلام دوس جونیا جنین سه روزه خوبه یعنی امید داشته باشم من جنینام سه روزه هس ولی دوماهه فریز هستن ؟

عزیزم فقط خدا بخواد دختر من جنین سه روزه بود و ۵ سلولی او هربار یدونه انتقال میدادن الانم کنارم خوابیده 😍  

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2801