2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822163 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی؟ آزمایش دادی؟نی نی دار شدی؟

سلام عزیزم.خوبم خداروشکر.من آزمایشم فرداس.توکل به خدا.ببینم چی میشه.گاهی زیر شکم یا دور ناف درد دارم.ولی دیگه مشکل دیگه ای ندارم.ان شاالله که نشانه مامان شدن باشه.

خدایا شکرت  
عزیزم برعکس میگید اتفاقا جنین ۵ روزه رو پی جی دی میکنن 

بله درسته جنین بلاست رو پی جی دی میکنن.... 

لااقل منم اینطوری میدونم اگه روال تغییر نکرده باشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731

سلام خانوما خوبین من ۱۳ روزه که سینافکت میزنم سه چهار روزه به شدت سردرد دارم یعنی بخاطر اونه؟؟؟

@زینبی_بابا    

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
الان تو پوزیشن خوابیده زدمش فک کنم پوزیشنم بد بود رو‌توالت فرنگی نشسته بودم بزنمش 

دستکش نایلونی بزار شیاف با دست بزار داخل من بعد پانکچر اینطوری میذاشتم

خدایا شکرت
بچه ها دستم به دامنتون  من برا شیاف زدن خیلی درد دارم نمیتونم اصلا برا چیه ؟  چون اسپکلو ...

خب چرا مقعدی نمیذاری؟ من از اولم اینجوری گذاشتم خیلی ام راحته اذیتم نمیشی

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2740

@زینبی_بابا      

و همه دوستانی که میدونید لطفا راهنمایی کنید.

مقدار AMH من از قبل عید که 1.7 بوده الان بعد از یک iui و یک پانکچر رسیده به 1 

خیلی دلم شکست. یعنی فقط یه بار دیگه میتونم به پانکچر امید داشته باشم؟ راستی من وسط سیکلم بود. AMH نباید روز سوم پریودی باشه؟؟ معتبره نتیجه اش؟

بعد اینکه مقدار IgA خیلی نزدیک به مرز هست (رنج نرمال 70 تا 400 هست، من 390). این هم خطرناکه؟ یه سری سایت ها نوشتن ممکنه مقدار بالاش منجر به نارسایی کلیه شه! درسته این؟   

TPO = 496 ولی آنتی تیروگلوبولین تو رنج هست.

سه تا فاکتور انعقادی نوشته بود که نتایجش نرماله، بعلاوه چهار تا ازون سی دی مارکرها:

cd16 = 14.25

cd56 = 14.33

cd16+56 = 11.12

cd19 = 11.20

ظاهرا تو رنجن. فقط cd56 به مرزش که 15 هست نزدیکه.

من یه انتقال ناموفق داشتم. میشه نظرتون رو در مورد نتایجم بگید؟ تا پریودم که بخوام برم دکترو ببینم طاقت نمیارم.

لیلا جون از لوبیا پلو خبر نداری ؟نگفت چند تا جنین تشکیل شد ؟ من چند روز نیومدم سایت

نه راستش. اتفاقا منم دنبال پستش گشتم کلی.

@لوبیا_پلو    

عزیزم یه خبر از خودت بده. دوستان پیگیر احوالتن، انشالله که حالت خوبه و کلی جنین سالم و قوی داری

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
قربونت،نه برای خودمم خوب و زود گذشت،سلامت باشی،من ۳۸ هفته م امروز کامل شد،  آب دور جنین خیلی کم ...

سبب خیر شد و روی ماه گل دختری رو زودتر میبینی عزیزم. از طرف خاله های نی نی سایتیش هم به این قند عسل خوش آمد بگو. قدمش خیر باشه و به ناز پدر و مادر بزرگ بشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بله درسته جنین بلاست رو پی جی دی میکنن....  لااقل منم اینطوری میدونم اگه روال تغییر نکرده باشه ...

بله چون من خودم جنینامو پی جی دی کردن ...جنین ۳روزه اونقد سلول نداره که بتونن پی جی دی کنن البته فک کنم جنینای  مامان ماهک هم ۴روزه بود پی جی دی کردن 

@زینبی_بابا       و همه دوستانی که میدونید لطفا راهنمایی کنید. مقدار AMH من ا ...

دارچین جون انشاالله که خیره وانتقال بعدی مثبت میشی واز نگرانی میای بیرون

عزیزم اگر اشکال ندارد میشه بپرسم چند سالته و چندتا تخمک داشتی؟