2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820832 بازدید | 669187 پست
آقا من یه چیزی بگم؟ این دکتر احمدی بنظرم خیلی سرخوشه😁😁😁😁 واقعا گفته بیا دوقلو بزارم راحت بشی!!!! ...

همونو بگو 

خیلی بهم روحیه داد

ولی موافق مکمل قبل میکرو بود و همش میگفت مکمل بخورین بعد بیاین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همون روز اول این سوالو‌ پرسیدم گفتن که انجام ندی بهتره شما باید به فکر بچه دار شدن باشی فقط و گف ...

آره به منم گفت ضرر داره و یه برگه برای مطالعه بهم داد که نخوندم و گفت پولشم خیلی زیاده و حیفه نکن

بیشتر رو خود بچه دار شدنت تمرکز کنیم گفتن

2728
منم پيش نصر انتقال دادم اينبار كه نشد  بچه ها من يه چيزي شنيدم دوست دارم نظرات شما رو هم بدونم ...

من یه چیز دیگه شنیدم.اینکه تخمک رو با یه اسپرم با کیفیت دیگه بارور میکنن.

خدایا شکرت  

خانوما تو روخدا اگ کسی میدونه جواب بده. خیلی نگرانم

من 25 سالمه دوره هام 35 روزه. تنبلی هم کم دارم. بنظرتون با این وضع تخمکام خوب درمیاد. کسی ک دوره هاش 35 روزه باشه پانکچرش چند روز بعد میشه. شنیدم کسی ک تنبلی داره ذخیرش میره بالا

2738
آره به منم گفت ضرر داره و یه برگه برای مطالعه بهم داد که نخوندم و گفت پولشم خیلی زیاده و حیفه نکن ب ...

یعنی چی ضررداره؟🤔🤔🤔🤔من فقط براتعیین جنسیت میرم امادکترم چیزی نگفت

خدایابه امیدخودت🌺
خانوما تو روخدا اگ کسی میدونه جواب بده. خیلی نگرانم من 25 سالمه دوره هام 35 روزه. تنبلی هم کم دا ...

فکر نمیکنم ربطی به مدت دوره عادتون داشته باشه، به شما دارو میدن با توجه به میزان ذخیره تخمدانتون و بعد چند روزی یکبار سونوگرافی و کم و زیاد کردن دارو ، تخمک ها که به سایز متعادل برسن ، میرید برای عمل پانکچر ، قانونا باید باید سر موئد پریودیت هم پریود بشی ! 

انشالله که همه چیز خوب پیش میره نگران نباش 💜

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم

ليلا جون جواب ازمايشتو گرفتي؟؟؟ من دم ب دقه ميام سر ميزنم نازني ليلا چ کردين

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
یعنی چی ضررداره؟🤔🤔🤔🤔من فقط براتعیین جنسیت میرم امادکترم چیزی نگفت

چون ایشون کلا بچه ندارن ریسکش خیلی میره بالا که تخمک ها کم میشن ، چون تو تعین جنسیت خیلی از جنین ها از بین میرن یا به علت این که تو نمیخوای پس یا دختر بشه کم میشن

دوست خودم برای پسر دار شدن رفت از ۱۲ تا جنین فقط دوتا دونه جنین پسر داشت 😑

بقیه حتی فریز هم نکرد 

ولی کسی که یه بچه داره براش انجام میدن 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
2706