2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822161 بازدید | 669237 پست
بچه ها دلم گرفته. ببخشید اینجا میگم ما چون بچه نداریم همه مخصوصا یکی از جاری هام پول مارو حق خودش م ...

چقد بیشعوره جاریت

حرف مفت می زنه

من خودم یه مدت به این قضیه فک می کردم می تونین شما و همسرتون اموالتون رو با سند عمره به اسم همدیگه بکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها دلم گرفته. ببخشید اینجا میگم ما چون بچه نداریم همه مخصوصا یکی از جاری هام پول مارو حق خودش م ...

مرده شور این جاریها رو ببرن واقعا ...منم کار به کسی ندارما ولی اونا ول کنم نیستن ...من اول ازدواج کردم بعد جاریم ..اون یه پسر شش ساله داره الانم بارداره باز 

منم دوبار باردارشدم با ای وی اف ولی سقط شده ..چند روز پیش دور هم نشستیم با مادرشوهر و خواهرشوهر ..میگه ازمایش دادم آهنم پایینه ..قرصشم وقتی میخورم چاق میشم سریع. بخاطر همین نمیخورم ..شوهرم میگه حالا نخور ببینم سقط میکنی آبرومونو ببری؟؟؟

خیلی دلم شکست ...یعنی من سقط کردم الان بی آبروام یا ابروی شوهرمو بردم؟؟ 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام دوستان من امروز سونو شدم ضخامت اندومترم ۱۲ونیم بود دکتر گفت حسابی پروژسترونی وخوبه ایشالا شنبه ...

به سلامتی عزیزم.ایشالا که مثبت میشی.منم یکشنبه انتقال دارم.

2728

خانوما من کم خوني ندارم قرص اهن نميخورم بنظرتون نيازه قرص اهن مصرف کنم قبل انتقالم؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
مرده شور این جاریها رو ببرن واقعا ...منم کار به کسی ندارما ولی اونا ول کنم نیستن ...من اول ازدواج کر ...

عزیزم خیلی متاسفم برای جاریت ...اصلا عجیبه که از خدا نمیترسن!!!ادم باید به حرفه ادمایی مثله اون اصلا فک نکنه ....بسپار به خدا ..‌ایشالا به حقه امام حسین زود مامان میشی گلم❤

خب بری مطب بهتره چون دکتر خودم تو مطب خیلی وقت میزاشت تا بیمارستان تو بیمارستان تند تند ویزیت میکرد& ...

عزیزم یه سوال .. شما میدونی کجا بیشتر برا تعیین جنسیت خوبه؟من از ابن سینا وقت گرفته بودم که نشد امروز برم ...حالا بینه نیکان و ابن سینا موندم ....میدونی نمیدونم کجا بیشتر برا تعیین جنسیت خوبه....چون فک میکنم برا تعیین جنسیت جنین شناس و محیط ازمایشگاه جنین شناسی مهمه

این تاپیک سال ۹۴ زده شده عجیبیه که من توی اون شرایط بد و خودم توی تاپیکها عضو بودم اینجارو ندیدم ای ...

عزیزم چرا از ابن سینا ناراضی بودی؟یعنی چی کاراموزیه؟یعنی واقعا توش دانشجوها هم کار میکنن.من خودم تو اینیستا یه پیج دارم که دانشجوی دکترای جنین شناسیه ...تو ابن سینا کار میکنه به عنوان کترشناس جنین شناسی ...حالا نمیدونم کارای مهم رو به دانشجوها محول میکنن یا نه.

2740

تو همین تایپیک ماهک جون و نازنین جون  برا تعیین جنسیت میشناسم که خب برا ماهک جون جنین بیستری تشکیل شده که ابن سینا میرفته و نازنین جون جنین کمتری داشتن ...حالا نمیدونم به مرکز ربط داره یا به شرایط بدنی.البته اول که همه چی خواسته خداست

عزیزم چرا از ابن سینا ناراضی بودی؟یعنی چی کاراموزیه؟یعنی واقعا توش دانشجوها هم کار میکنن.من خودم تو ...

سلام گلم،،همش انترن هستن و موش ازمایشگاهی هستی،هر بار یه انترن،،هر بار یه دانشجو،،یه تلفن نداری از دکتر که یه سوال بپرسی حتی،،دکترشون که استادشونه در حده یه کلام ه،،الان میان بعضی کاربرا نه ما حامله ایم زاییدیم و فلان،،من تجربمو با تحقیق از مراجعینش بیان کردم

لیانا جون حالا که شما گفتی دیگه منم میگم. من پانکچر اولم پیش عارفی بودم. مطبشم میرفتم، بزرگترین ایرا ...

دقیقا آفرین 

همه خانومایی که زیر نظر عارفی بودن تو بیمارستان همینو میگفتن دقیقا منظورم همین بود 

این دکترا فقط اسم در کردن و به خودشون مغرور شدن دیگه حواسشون نیست به خاطر همین میگم دوستان دکتری انتخاب کنن که وقت بزاره و مراجعه کننده واسش مهم باشه انقدر هزینه ها رفته بالا که آدم نمیتونه ریسک کنه پس سر صبر یه دکتر خوب انتخاب کنید 

لیلا جون عزیز دلم انشاالله زود زود خدا سوپرایزت کنه خیلی به یادتم 💓💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

لیلا جون فکر کردی واسه خدا کاری داره بچه آدم رو  بگیره تو هر سنی که هست دل تورو میشگونه شک نکن عزیزم تاوان داره خدا یه جایی بهش نشون میده خیلی خیلی بی فرهنگ بهش بگو تو سواد نداری البته انقدر آدمای بیسواد هستن که باشعورن به ۱۰۰ تا دکتر میارزن 

ازش فاصله بگیر به خواهر شوهرتم بگو لطفا واسه من پیغام نیار پول منو همسرم واسه خودمونه نه کس دیگه ای بهش بگو سرش تو زندگی خودش باشه 

وای عصبانیم کرده چقدر آدم میتونه بی وجدان باشه آخه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزيزم من میرم خونه بابام تا وقتی روبه راه بشم، خونشون نزدیک به خونه خودم نه گلم هنوز نیومده، لیانا ...

خدا همه پدر و مادرارو حفظ کنه و سلامتی بده 💓 خوب کاری میکنی 

میدونم خیلی سخته ایشالا خدا خودش کمکشون کنه جواب آزمایش خوب باشه انشاالله به حرمت امام غریب خدا دلشون رو شاد کنه 

چقد بیشعوره جاریت حرف مفت می زنه من خودم یه مدت به این قضیه فک می کردم می تونین شما و همسرتون اموا ...

واقعا هم خیلی بیشخصیت هست. آره میشه صلح عمرا کرد. البته اگه املاش رو درست نوشته باشم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم