2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822091 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترا گفتن حداقل چهاردرصد..البته گفتن چون تعداد هم کم هست این یک درصد دیگه خییلی ناچیزه.. تعداد و س ...

ایشالا که چه طبیعی چه ivf, هر کدوم به صلاحت هست زودتر نتیجه بگیری و دلت شاد بشه ، ایشالا دوقلو بشه که خیالت هم راحت بشه

ببین فامیل ما ۱۶ سال باردار نمی شد چند بار ivf ,و دوا درمون کرد ، آقاهه هم مشکل داشت و خیلی اسپرمش ضعیف بود.

سال ۹۶ با ivf , دوقلو باردار شد یه دختر یه پسر که ۲۶ هفته بدنیا اومدن ولی زنده موندن ، 

پارسال (سال۸۸) ناخواسته باردار شد یعنی هیچکی باورش نمی شد ولی به خاطر وضع مالی رفت کورتاژ کرد 

باور کن خیلی ذهن و فکر تو این قضیه دخیله وقتی ذهن رها میشه ، همه چی حل میشه

2731
ایشالا که چه طبیعی چه ivf, هر کدوم به صلاحت هست زودتر نتیجه بگیری و دلت شاد بشه ، ایشالا دوقلو بشه ک ...

کاملا درسته دغدغه ها رو کم کنیم خیلی اوضاع بهتر میشه..

ممنونم بابت توجهت و دعای خوبت😘😘⚘⚘

ان شاء الله🤲🤲

و همچنین شما هم همیشه شاد باشید و سالم🤲

سلام خانما من واقعا گیج شدم از ماه پیش تا حالا پریود نشدم تستم ۳روز پیش زدم منفی بود خیلی خیلی هم بد ...

پانکچر داشتی جدیدا؟

داروی خاصی نخوردی؟

کاش میرفتی سونو..

برو امپول پروژسترون بزن..

معمولا پریودی عقب بیفته به خاطر به هم خوردن تنظیمات هورمونی دچار گرگرفتگی میشی؟

ولی این حالتها رو جدی بگیر خدای نکرده به یائسگی زودرس مبتلا نشده باشی..

سلام خانما زه سوال من دیشب اخرین ال دی مو خوردم منتطرم پری بشم دوشنبه برم دکتر برای شروع داروهای انت ...

سلام عزیزم خوبی؟

کدوم مرکز میری؟؟و میشه بگی شروع سیکل چجوریه یعنی کی باید رفت چند روز ال دی و چند روز آمپول داره؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

@مامان_ماهک10    

عزیزم میشه بگی شما آزمایش کرونا هم دادین؟

اگه دادین چقد طول میکشه جوابش آماده شه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2740
@مامان_ماهک10     عزیزم میشه بگی شما آزمایش کرونا هم دادین؟ اگه دادین چقد طول میکشه جوا ...

من دادم ، بستگي به نوعش داره اوني كه از بيني ميگيرن و حدود ٥٧٠ تومن قيمتش هست ، سه يا چهار روز طول مي كشه، البته بستگي به مكانش داره

مربي مهد كودك هستم ، مادر ليا كوچولو 
وااااای چقدم گرونه خسته شدیم ازبس هزینه کردیم اینم روش 😞😞😞😞

خيلي خيلي 😔😔😔گفته بودن رايگانه ، بعد از انتقال همسرم رفت برا ترخيص ٥٨٠ ازش گرفتن گفتن برا تست كرونا؟! موقع از ازمون هزينه نگرفتن؟!

مربي مهد كودك هستم ، مادر ليا كوچولو 
قربونت عزیزم❤انشاءالله خیلی زود قسمت خودت..همیشه تو دعاهام جاداری

لطف داری عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....