2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822475 بازدید | 669250 پست
اره عزیزم ، خیلی عالیه ، علمش بالاست ان شاءالله به زودی نتیجه میگیری😍

فدات شم

اتفاقا ازت ممنونم بهم معرفی کردی😍😍😍😘😘😘😘 

خیلی سرچ کردم وخیلیا دیدم‌نتیجه گرفتن

زنگ زدم امروز وقت گرفتم بر بیست وچهارم ماه بعد

دوستم شما پیش ایشون‌رفتی؟

نتیجه گرفتی؟

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
فدات شم اتفاقا ازت ممنونم بهم معرفی کردی😍😍😍😘😘😘😘  خیلی سرچ کردم وخیلیا دیدم‌نتیجه گرفتن ...

خواهش میکنم عزیزدلم ، ان شاءالله به سلامتی و با خبرای خوب بیابی ،

اره عروسک منم مریضشونم برای میکرو

الانم توو سیکل انتقالم دارم دارو مصرف میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم‌گلیاااا ییی کمه تازه انتقال داشتینکسی بیداره جواب سوال منو بده می خواستم ببینم به شماها هم بعد انتقال شیاف گلیندامایسین برا سه شب داده بودن دکتراتون ؟؟واینکه اییا شمام موقع استفاده سوزش و خارشگرفتین خیلی دردناکه استفادش 😫😫😫ایا طبیعیه؟؟؟یامن فقط اینجوریم

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
سلام خانم‌گلیاااا ییی کمه تازه انتقال داشتینکسی بیداره جواب سوال منو بده می خواستم ببینم به شماها هم ...

عزیزم من هنوز انتقال ندادم اما با دکترت درمیون بزار شاید بهش حساسیت داری؟

2728

دیگه تموم شد امشب اخریش بود لعنتی 😁😁😁😭خواستم ببینم من اینمدلیم یا بقیم اینجوری بودن مرسی از لطفت عزیزم 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

سلام به همه خانوما

من میخام تو ماه رجب برای ۴۰ نفر سوره مریم بخونم هر کدومتون دوست دارین بگین براتون بخونم انشاالله به برکت این ماه عزیز و این سوره قرآن همگی حاجت روا بشیم و خدا بهمون فرزندان سالم بده انشاالله منو لایق بدونین. انشاالله هیچ زنی در حسرت مادر شدن نمونه.

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
سلام به همه خوبین من منفی شدم و اینو یجورایی میدونستم اشکاال نداره ایشالا دفعه بعد مثبت میشم خیلی خ ...

سلام خیلی به مثبت شدنت امیدوار بودم. روحم نابود شد. با تمام قدرتت دوباره برو جلو. ایندفعه دو تا گل پسر بزار رحمت. شاید قسمتت دو قلو هست. برات بهترینها رو ارزو میکنم.

سلام به همه خانوما من میخام تو ماه رجب برای ۴۰ نفر سوره مریم بخونم هر کدومتون دوست دارین بگین براتو ...

انشالله اول خودت حاجت روا شی عزیزم🙏

برامنم بخون ممنون ❤️❤️

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
2740
سلام به همه خانوما من میخام تو ماه رجب برای ۴۰ نفر سوره مریم بخونم هر کدومتون دوست دارین بگین براتو ...

عزيزم انشالله باطن قران اول خودت حامله بشي 

ميشه براي منم بخوني 

تاريخ11همين ماه انتقال دارم

خدایا بابت همه نعمتهایی که بهم بخشیدی ازت ممنونم

سلام عزیزم چه نیت قشنگی..

میشه واسه منم بخونی؟ انشاالله به هر چی میخوای برسی

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
دوستم بیا بگو علایم داری یا نه من امروزم هیچ علایمی نداشتم    

شمام 4شنبه انتقال داده بودی درسته؟

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
نه پنج شنبه امروز روز ۵ انتقالمه شما چی

من 4شنبه انتقال دادم

فک کنم از الان واسه علائم داشتن زود باشه نه؟

2706