2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820322 بازدید | 669167 پست
ممنونم مهربون 😘🥰منم همین دعای قشنگ و برای خودت میکنم الهی دلت شاد میشه 😘😘 میدونم واقعا هزینه ها ...

ممنونم ازت مهربونم 😍

الهییی منم مثل شما الان دیگ فک کنم بتونم حتی لباس عید بخرم اما می ارزه خدای ماهم بزرگه الهی نی نیامون بیان چراغ خونمون روشن شه پولم خدامیرسونه توکل بخودش 

خوشحال شدم از اشنایی باهات عزیزدل مامان اینده😍😍

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی که خیالمو راحت کردی واقعا استرس گرفتم اون خانم گفت ضرر داره

نه عزیزم چه ضرری، کلا هرچیزی ام به اندازش ضرر نداره

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728

@زینبی_بابا    به من گفتن هایپر هستی ازمایش et روز ۱۲تزریق گونال دادم ۱۴۰۰ بود .مگه باذخیره ۱.۳ ادم هایپر میشه؟؟؟ خیلی برام عجیبه.تا الان همیشه فرش انتقال دادم اینبار گفت اگه جنین تشکیل بشه فریز میکنیم.بعد از پانکچر دوباره باید برم رویان تا ببینم  جنین تشکیل شده یا تلفنی جواب میدن؟ چند روز بعد از پانکچر میگن بیاین؟

دلارام جون نمی تونم شمارو صدا بزنم اگه میدونی لطفا جواب بده .

ممنونم ازت مهربونم 😍 الهییی منم مثل شما الان دیگ فک کنم بتونم حتی لباس عید بخرم اما می ارزه خدای م ...

منم هیچی نخریدم فقط روز مرد ی پیرهن براهمسر پیش پیش خریدم امسال لباسای قبلمو میپوشم مهم نیست این چیزا دلمون شاد باشه انشالله❤ منم همینطور عزیزززززمممم من از بچه های اینجا انرژی میگیرم مرسی عزیزم 😘منم خیلی خوشحال شدم😘

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
 منم هیچی نخریدم فقط روز مرد ی پیرهن براهمسر پیش پیش خریدم امسال لباسای قبلمو میپوشم مهم نیست ا ...

ای جانم 😍😍امیدوارم پست بعدیمون خبر بارداریمو بهم باشه خوشگل خانوممم😘

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2740
@زینبی_بابا    به من گفتن هایپر هستی ازمایش et روز ۱۲تزریق گونال دادم ۱۴۰۰ بود .مگه باذخ ...

سلام عزیزم .من امروز شانسی اومدم نی نی سایت و یکسره اومدم صفحه آخر پیامتون رو دیدم.فکر کنم خودشون بهتون میگن کی بیاین چون باید برین یسری فرم برا فریز جنین پر کنین و هزینه فریز رو هم بدین. به من روز پانکچر گفتن چون هایپر شدی دو روز بعد بیا آزمایش بده اگه اوضاعت خوب بود انتقال میدیم اگه هم نه که فریز میکنیم برات.که آزمایشم مرز بود اما گفتن تو سونو تخمدونات بزرگ شده که علایم هایپری بود گفتن فریز میکنیم بعد از سه پریود بیا برا انتقال

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
منم دكتر نصرم و ١٠ اسفند آزمايشمه. اميدوارم همتون نتيجه مثبت و عاقبت خوبي داشته باشه و فرزند صالح و ...

عزیزم میشه بپرسم داروها و آمپولای بعد از انتقالتون چی هست؟ 

منم دكتر نصرم و ١٠ اسفند آزمايشمه. اميدوارم همتون نتيجه مثبت و عاقبت خوبي داشته باشه و فرزند صالح و ...

عزیزم منم مریض دکتر نصرم شما می دونی دکتر  بین دو انتقال چند وقت فاصله می ندازه؟ من شنیدم اگه منفی باشم بعد از پریودی می تونم برم برای انتقال بعدی. شما اطلاع داری؟

بچه ها منم فردا آز دارم برام دعا کنید که بتا بالا رفته باشه. خیلی استرس دارم از صبح حالت تهوع گرفتم ...

عزیزم ان شاالله فردا با خبر خوش  و نتیجه ی مثبت و بتای بالا میای و هممون را خوشحال میکنی 

2706