2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819042 بازدید | 669102 پست
منم علایم هیچی نمیدونم چی بگم فقط کاش خدامعجزه کنه,وای خوش بحالت تویکبارتجربه کردی ایشالله الانم تجر ...

ااااا😒😒😒گریه چرا نی نی ناراحت میشه فقط بفکر این باش قراره بری از بدی و بتای تپل داشته باشی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
وای اون سخترین قسمتشه میگم من ۱۰ انتقال بی بی بزنم بنظرت یا ۱۲ تو بی بی زدی؟ 

واسه من دوتا بلاست انتقال داده بود چند تا از دوستام گفتن روز ۹ نشون میده اگر بلاست باشه ،بعدش روز ۹ گذاشتم ونتیجه شگفت انگیز بود کاشکی میموندن نی نی هام 🥺🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم علایم هیچی نمیدونم چی بگم فقط کاش خدامعجزه کنه,وای خوش بحالت تویکبارتجربه کردی ایشالله الانم تجر ...

چه خواب خوبییی

انشاالله خوابت تعبر  میشه نینیتو بغل میکنی

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
ااااا😒😒😒گریه چرا نی نی ناراحت میشه فقط بفکر این باش قراره بری از بدی و بتای تپل داشته باشی

نمیدونم دست خودم نیست اونقدرگریه میکنم اخرش دیگه ازسردردگریم نمیاد.اخه نمیتونم فکرکنم میترسم شکست بخورم ودیگه نشه جمع کنم خودموروز ازمایش فقط ازخدامیخوام بی جواب نزاره ماهارو

2731
واسه من دوتا بلاست انتقال داده بود چند تا از دوستام گفتن روز ۹ نشون میده اگر بلاست باشه ،بعدش روز ۹ ...

ای جون ایشالا بزودی جاشون پر میشه خوب پس شما دوتا بودن نشون داد پس ۱۰ برای یکی زوده اره؟

بچه ها شما بعد آمپول پروژسترون چیکار میکنین؟

من هنوز 2تا زدم داغونم،روش کیسه آب گرمم میذارم ولی باز جاش درد میکنه شب نتونستم بخوابم  

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
چه خواب خوبییی انشاالله خوابت تعبر  میشه نینیتو بغل میکنی

چی بگم عزیزم دعاکنین لطفا.اره خیلی خوب بودحسش اصلاوصف نشدنی بغل کردنش.الان که جووگیروهوایی شدم گریه میکنم میترسم من ,ازخداالتماس میکنم به ماهاهم بچه بده.میدونی نمیتونم تصور کنم مثبته ازمایشم چون اونجوری نشه افتضاح میشه حالم ولی الان ازخدامیخوام😭😭😭

2738
بچه ها شما بعد آمپول پروژسترون چیکار میکنین؟ من هنوز 2تا زدم داغونم،روش کیسه آب گرمم میذارم ولی باز ...

اروم اروم زده بشه چون روغنیه سریعم پا نشو یکم ماساژ بده کیسه اب گرمم همش بزار روش

ای جون ایشالا بزودی جاشون پر میشه خوب پس شما دوتا بودن نشون داد پس ۱۰ برای یکی زوده اره؟

ماهک جون به نظرم بدن با بدن فرق داره دوستم واسه یکی بتا زودتر ترشح میشه واسه یکی دیرتر ، خودتو اذیت نکن عزیزم اگر دوس داری حتما امتحان کنی امتحان کن منم رفته بود تو مخم ،خیره ایشالله برات عزیزم

چی بگم عزیزم دعاکنین لطفا.اره خیلی خوب بودحسش اصلاوصف نشدنی بغل کردنش.الان که جووگیروهوایی شدم گریه ...

آمییین

عزیزم خودتو ناارحت نکن واسه جنینات خوب نیستااا

خدا خودش تو قسمت ماهام یه روزیو واسه مامان شدنمون نوشته باید همه چیو به خودش بسپاریم اصلا به چیزای منفی فک نکن

آمییین عزیزم خودتو ناارحت نکن واسه جنینات خوب نیستااا خدا خودش تو قسمت ماهام یه روزیو واسه مامان ش ...

اره درست میگی برای همینم هست فقط ازخدامیخوام وگرنه نمیشه حتی کلافکرکنم شده وگرفته,من جنین دارم عزیزم,نه جنینا😭😭خواست خدابودکلایک جنین تشکیل شدبرام.دعاکن وگرنه بایددوبارهش روع کنم بعدعید.خداالرحم الراحمینه.

تودرچه وضعی هستی گلم؟؟

2706