2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855068 بازدید | 671562 پست
سلام من روز 5 رفتم سونو گفتن روز 10 دوباره بیا بعد روز 10 نمی دونم کی میگن بیا برای پانکچر که 72 ساع ...

روز و ساعت پانکچر رو که مشخص کنن بهتون دقیق میگن همه چیز رو و اینکه شما دقیقاً ۳۶ ساعت قبلش باید آمپول آزادسازی تخمک رو بزنی، پس نگران نباش. روز ۱۰ که بری یهو نمیگن فردا پانکچره.

در مورد هایپر شدن یا نشدن هم دست شما نیست. فقط میتونی رژیم غذایی رو رعایت کنی که علائمش کمتر بیاد سراغت.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
سلام من ۵تابارداری ناموفق داشتم ۳تای اول قلب تشکیل نشدوباراداری چهارم روباکلی دارو و زدن هرروز آمپول ...

خدا بهت صبر بده عزیزم 

دکترا خیلی راحت میگند اهدایی نشد جنین اهدای نشد رحم اجاره ای.... همینجور زوج رو تو این داستان سردرگم جلو میبرند متوجه نیستند که چه فشاری بهشون وارد میشه بخصوص از لحاظ روحی و روانی

چند وقت پیش یک خانمی رو دیدم تو مرکز واقعا قصه اش رنجنامه بود میگفت 7 ساله مشغول درمانم اولش با تخمک و اسپرم خودشون که سه تا انتقال منفی شده بود بعد دو نوبت با تخمک اهدایی که باز منفی شده بود بعدش پیشنهاد جنین اهدایی دادند بهشون با جنین اهدایی نوبت اول منفی شده بود و نوبت دوم هفته 14 سقط شده بود! حالام دکترا بهش گفته بودن رحم اجاره ای بگیر میگفت آخه رحم اجاره ای بگیرم جنین اهدایی بگذارم خب دیگه چیش مال منه؟!  

خدا هیچ بندشو ناامید نکنه اگه قراره تهش برسه به بن بست همون وسطهای مسیر تمنای اون آرزو رو خودش از دل بندش بیرون کنه.

منم انتقال اول سقط شد و انتقال دوم منفی خیلی نگرانم 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شما میدونی معطلی داره یا نه مرکزش؟ شوهرم میگه بذار این جنینارو انتقال بدیم اونجا از نو شروع کنیم ب ...

نمی دونم کسی پاسخ تون رو داده یا نه

مرکز مام از من 6/5 گرفت برای یک پانکچر و یک انتقال روی هم

به انتظار نبودی، زِ انتظار چه دانی؟
خدا بهت صبر بده عزیزم  دکترا خیلی راحت میگند اهدایی نشد جنین اهدای نشد رحم اجاره ای.... همینجو ...

وای تا کجا پیش رفتن!.خدا کمکشون کنه.تا خدا نخواد با هیچ روشی بچه نمیاد.ولی واقعا این وسط بیشتر خانمه که ضرر میکنه.اینهمه داروهای هورمونی آخرشم هیچ.

خدایا شکرت  
دوستان من یکساعت پیش با درد شدید قسمت راست از خواب پریدم دست راستمم کامل خواب رفته بود یادم نمیاد ...

الهی عزیرم😄😄

خدا رحم زن رو جوری آفریده که به همین راحتی جنین صدمه نمیبینه

میگن رو شکم نخوابین منظورشون اینه که این کار همیشتون نباشه..با یه دفعه اتفاقی نمیفته گلم

من یبار روز دوم انتقال یبار هم امشب درد زیر دل شدید داشتم.حس پریودی هم دارم که البته چیز عجیبی نیست ...

مامان شدی دلارام جان 😍😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام بچه ها بازم دلم گرفت برای شمام درددل نکنم چه کنم ،امشب تلویزیون خانه سالمندان رو میداد همسرم با ...

الهی بگردم 😔 ان شاء الله که همین سیکل طبیعی باردار میشی و پولاتو خرج سیسمونی و زایمان میکنی عزیزم 💙💖

الهی عزیرم😄😄 خدا رحم زن رو جوری آفریده که به همین راحتی جنین صدمه نمیبینه میگن رو شکم نخوابین من ...

مرسی عزیزم

رفتی سونو چخبر

هی میخواستم بپرسم ازت یادم میرفت

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
دوستان من یکساعت پیش با درد شدید قسمت راست از خواب پریدم دست راستمم کامل خواب رفته بود یادم نمیاد ...

فکرکنم زیاد خابیدی رو پهلو راست.دستت خاب رفته.واسه منم خیلی پیش میاد تازگی ها.نگران نباش...چند هفته دیگه رگ پاتم میگیره 😥😥 اصن یه وضعی!

فکرکنم زیاد خابیدی رو پهلو راست.دستت خاب رفته.واسه منم خیلی پیش میاد تازگی ها.نگران نباش...چند هفته ...

عزیزماصم یوضعی بیدار شدم واقعا یادم نیست بعد یکربع دلم قشنگ درد گرفت

دیگه بهتر شدم رفتم دستشویی خیلی ببخشید یوبوستم هستم گفتم شاید از اون باشه ولی یهو ترسیدم گفتم نکنه رو شکم خوابیده بودم اینجوری درد گرفته

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزماصم یوضعی بیدار شدم واقعا یادم نیست بعد یکربع دلم قشنگ درد گرفت دیگه بهتر شدم رفتم دستشویی خیل ...

دل دردت از یبوسته صددرصد.واسه منم پیش میاد.

2706