2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821411 بازدید | 669212 پست
من باید دوشنبه هفته آینده برم.اما یهو دیدی جوگیر شدم زودتر رفتم.اما یه حسی سه چهار روزه بهم میگه من ...

منم دوشنبه هفته اینده قراره برم ازمایش منم مثل توووو یه حشی میگه منفی میشه ولی زود بعدش میگم نه مثبت میشه انشالله مثبت بشیم 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
انشالله بیای بگی مثبت شدم کلی برات جیغ و دست و هورا بکشیم.دیگه علائم چیا داری!؟

فقط زیر دلم یکم درد میگیره و ول میکنه روزی چند بار میگیره .و توخاب پایین کمرم سر میشه بیدار میشم فشارش میدم پاهامم خیلی درد میکنن همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا من روز ۹ هستم الان اصلا اکه بینی ندارم و قطع شده البته خودم گ میگم بخاطرپروژسترون ک زدم ق ...

اگه لک دیدی حتما لانه گزینی شده منم روز ۸ انتقالم هیچی ندیدم تا الان فقط گاهی زیر دلم درد میکنه ول میکنه مثل درد پریود 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2728
عزیزم خداروشکر گه مامان شدی،،میشه بگی تو انتقالهای قبلیت این ازمایشات ایمنی وانعقادی رو انجام دادی ی ...

بله عزیزم، دومی که منفی شد دوباره پانکچر شدم. بعدش آزمایشها رو دادم و مشکلی نداشتم. الانم آسپرین و انوکسا ندارم. از قبل از انتقال فقط استرادیول داشتم و پروژسترون.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
اهان بسلامتی ان شاالله نی نی رو بغلت بگیری 🤗🤗🤗 اولین انتقالت بود ؟ چند تا جنین داشتی چندتا رو ا ...

سلامت باشی گلم

آره اولین انتقالم بود..بخاطر ذخیره پایین تخمک فقط سه تا جنین تشکیل شد..البته شوهرمم اشپرمش ضعیف بود

که هر سه رو انتقال داد و  دوتاش گرفت..

دکتر چیزی نمیگفت ولی معلوم بود زیاد امیدوار نبود برام..

همه چی دست خداست چه مشکلت مثه ما حاد باشه چه یه مشکل کوچیک تا اون نخواد نمیشه

از خودش بخواه ..این روزای انتقالت رو با دعا وعبادت بگذرون..هم استرست کمتر میشه و آرامش میگیری..هم ان شالله حاجت روا میشی

سوالی چیزی داشتی باز

من در خدمتم😙

2740
خانوم منم فقط چهار روزه امپول پروژسترون رو شروع کردم اما ازالان ورم کرده کبود هم شده دردشم که بماند ...

عزيزم آمپول رو زدي اول سردش كن بعد ٢٤ساعت كمپرس گرم بزار 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
زينب جون سلام خوبي عزيزم؟ ني ني خوبه؟  زينب جون امروز رفتم دستشويي ديدم لباس زيرم خيسه مثل آب ...

سلام عزیزم خدا رو شکر 

گلم احتمال 90 درصد همون افزایش ترشحات بارداری هست

هر وقت ترسیدی اون ناحیه رو با دستمال خشک کن، به یه دستمال خشک بذار و کمی خم شو و سرفه کن اگر چیزی نبود و خیس نشد خیالت راحت