2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820895 بازدید | 669189 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان دیدم هماتوم شما ۷۰ مال من اول ۱۰ بعد ۳۰ بعد شد ۵۰ میل ولی تو سونو اخر همون ۵۰ موند جدید ...

خدارو شكر 

اره واسه من همش بزرگ و كوچيك ميشد

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
خدارو شكر  اره واسه من همش بزرگ و كوچيك ميشد

ایشالله اینسری بارداری راحت و بی دردسری داشته باشی عزیزم

واقعا برای من هماتوم و استراحت مطلق خیلی خسته کننده

الان یکماهه خونه مامانمم🙈

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740
من شروع خون ريزي رو روز اول ميگيرفتم نميدونم 

بخاطر قرصم میگم باید از سوم مری استرادیول بخورم 

فقط یه چیزی استرادیولی که داروخانه خود ابن سینا داد ایرانیه خوبه؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خخخ واقعا حالا یه چیزی بگم خون دیدم قشنگ ولی الان که خبری نیسنت احتمال داره فقط لک ببینم؟

به به چشمت روشن پری اومد بالاخره😅😅😅

عزیزم فردا میشه روز اولت چون غروب شدی

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ایشالله اینسری بارداری راحت و بی دردسری داشته باشی عزیزم واقعا برای من هماتوم و استراحت مطلق خیلی خ ...

فدات 

منم ٥ ماه خونه مامانم بودم انشاالله خدا به همه مامانا سلامتي بده 

اره دركت ميكنم استراحت مطلق بد البته من خونريزي داشتم شما كه الان شده در حد لك ميتوني راه بري يذره 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام دوستای گلم امروز رفتم سو نو  قلب تشکیل شده بود خداروشکر دعا میکنم برا همه دوستای عزیزم ...

سلام گلم، بسلامتی و دل خوش 🙏 🌸 خیلی خوشحال شدم گلم، ایشالا دورانو بخوبی و خوشی بگذرونی

سلام خوبین چندنفر آزمایش داشتیم فک کنم چخبر کیا مثبت شدن؟؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
عزیزم منم این مشکلو دارم. اگه میتونی برو زیر نظر دکتر حمید بذرافشان مطبش میرداماده. ایشون برا من علا ...

عزیزم عدد tsh و آنتی تی پی اوت چند بود نیاز یاشه حتما میرم

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
2706