2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821061 بازدید | 669197 پست
دیروز گفتم بهت تیارا جون که همش 288 امروز به دستشون میرسه!!! البته اگرم پیدا نکردی بگو یه شماره بهت ...

عزیزم نیم ساعت بعد اینکه یکی از دوستان گونال گرفت خودمو تونستم برسونم ۲۹ فروردین، گفت الان تموم کردیم گفتم که شما که تا نیم ساعت پیش داشتید گفت امروز چندتا نسخه ۳۰ تایی داشتیم. ،،،  

صبح هم رفتم ۱۳ آبان گفت تموم کردیم ظهر زنگ بزن هرچی زنگ زدم جواب ندادن بعد از ۲۹ فروردین رفتم دوباره ۱۳ آبان دیدم دارن خلاصه فقط ۱۴ تا بهم امپول داد گفت با دفترچه فقط ۱۴ تا تایید میشه برو بگو بقیه شو دکتر برات تو نسخه دیگه بنویسه 

یه چیزی فقط تاکید کرد که یخچالی نیست تو محیط اتاق نگه دارم به شما هم همینو گفتن؟؟  خراب نمیشه؟؟

دیروز گفتم بهت تیارا جون که همش 288 امروز به دستشون میرسه!!! البته اگرم پیدا نکردی بگو یه شماره بهت ...

الان شدیدا دارم دنبال اوابوست میگردم چون مصرفشو باید از ۰ند روز پیش شروع میکردم دیگه تمام داروخانه معروفو پرسیدم هیچکدوم نداشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام بچه ها. خوبین؟ سونو غربالگری دوم رو پیش دکتر پیری برم؟ خوش اخلاقه؟ بین دکتر محمدی که غربالگری اول رو رفتم و ایشون موندم. دکتر محمدی خیلی خوش اخلاق بود، ولی اسمش تو سایت fmf برای سونو انومالی نیست . بیاید از تجدبیاتتون بگید لطفا

https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/fetal-abnormalities

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
الان شدیدا دارم دنبال اوابوست میگردم چون مصرفشو باید از ۰ند روز پیش شروع میکردم دیگه تمام داروخانه م ...

این داروخانه توی اصفهان داره ظاهراً. تماس بگیرین شاید براتون بفرستن.

https://www.darooyab.ir/ph-3259/داروخانه-دکتر-ابراهیم-پور-اصفهان?IRC=360535017615233

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2738
وای خدای من، چرا انقد خنگ بازی درآوردم!!! مرسی! شرمنده شدم!!         این هم ...

من که حالا حالا ها قرار نیست برم مرکزم موندم اون شیش تا باقی مونده از ۲۰ تا که تایید نشده رو بدم کی تو دفترچه بنویسه اخه باید متخصص بنویسه تا تایید کنن

این داروخانه توی اصفهان داره ظاهراً. تماس بگیرین شاید براتون بفرستن. https://www.darooyab.ir/ph-32 ...

سلام. میخواستم منشنت کنم نتونسنم. ببین جواب کامنت قبلی منو میدونی؟ غربالگری دوم کجا میری؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

سلام دوستان.چقدر خوشحال شدم دیدم این تایپیک انقد فعاله.بچه ها منم سه روزه سه تا جنین سه‌روزه انتقال دادم.دو روز قبلشم پی آر پی شدم.داروهامم استرادیول.پروژسترون.فولیک اسید.آ اس آ.اناکساپارین و فرتیژست و هاش سی جی هستش.علائم خاصی هم ندارم.فقط دل درد پریودی که کم وبیش دارم که اونم جدیدی نیست.با شروع آمپول پروژسترونم اونم شروع شده.خلاصه خوشحالم از آشناییتون.برام دعا کنید لطفاً 😍😍😍

شما هم برا شروع سيکل آي وي اف ميزنيد يا انتقال؟ تازه ساعت 5 بايد برم بزنم فکر کنم اينم زيرجلدي بايد ...

به من برای سیکل انتقال دادن، برای تخمک کشی من گونال خودکاری همون پن داشتم خوشبختانه دردی نداشت، اما این آمپول داروخونه مثل اینکه گفت عضلانی هست، آخه دوستم رفته برام گرفته، حالا اگه آمپول زدین یه اطلاعاتی هم به من بدین، راستی به منم گفتن بین ساعت 4 تا 5 بعد از ظهر بزنم

ممنونم عزیزم از راهنماییتون ولی آخه اینطوری خیلی گرون میشه که از اصفهان تا اینجا بفرستن

این سایتم داره. تلفنشم مال تهرانه.

https://www.drhajinejad165.ir/ProductPage.aspx?id=1696&ps=0&cr=2&sz=0

سلام بچه ها. خوبین؟ سونو غربالگری دوم رو پیش دکتر پیری برم؟ خوش اخلاقه؟ بین دکتر محمدی که غربالگری ا ...

والا عزیزم من برای دومی هم همون رستاک وقت گرفتم، طول سرویکسم هفته پیش رستاک رفتم.

2706