2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820930 بازدید | 669192 پست
ایشاله که مثبتی،❣️ منم فقط‌ درد پری داشتم ،احساس میکردم هر لحظه پریود میشم😉 دلم روشنه که مثب ...

ممنونم عزیزم دعا کن برام فردا آز دارم دل تو دلم نیست

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دشمنت شرمنده  فقط منم نمیدونم شرایط شما رو چی بهتره گلم 🙈🙈🙈🙈 چون هم خودم طبعم سرد بو ...

ممنون عزیزدلم خیلی لطف کردی😍😘😘

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
ممنونم زینب جون ،خودمم همین حسو دارم ،به نظرت قرص ففول بگیرم بخورم خوبه؟ اینکه درد سینه هام هنو ...

درسته از دست شوهرت ناراحتی میدونم الان حرصت گرفته من رو نزن موناجون ولی خدایی باشعوره که میگه بیا بریم مشاوره. مال من که فکر میکنه عقل کله و مشاور اومدن براش افت داره. 

2731
عزیزم علائم هایپرچیه؟خیلی دردداره؟

نه عزیزم یکم درد پریودی که البته خیلی خفیفه ،اگه خدای نکرده هایپری شدید باشه حالت تهوع ،افزایش وزن ، بزرگ شدن شکم ،آب آوردن شکم و اینچیزا ، ولی اگه مصرف مایعات زیاد باشه و رژیم پروتئینی خوبی داشته باشی اذیت نمیشی، من ایندفعه که هایپر شدم آب فراوون خوردم اصلا اذیت نشدم هیچ دردی هم نداشتم خداروشکر

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
چشم ميذارم عزيزم😍

مبارکه ایشالله بسلامتی ۸ماه دیگه بغلش کنی🤗😍😁⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2738
نه هیچی نگفتن ولی من دو ماه صبر میکنم من دارو خیلییی کم گرفتم واسه همین تخمکم کم بود‌.

رفتم امروز دکتر

گفتن کیست داری بر همین دو ماه باید قرص ld  بخوری بعدش بیای

یعنی میشه ۳ ماه بعد باید برم

درسته از دست شوهرت ناراحتی میدونم الان حرصت گرفته من رو نزن موناجون ولی خدایی باشعوره که میگه بیا بر ...

چون با شعور و با فرهنگ بود خیر سرش توقع اون رفتار زشتو ازش نداشتم خودم میدونم که اونروز ترسیدم که قلب بچم واستاد 

من روزی 75 واحد گونال اف داشتم وروزای آخر سیتروتاید از روز اول پریود تا 11برای پانکچر  شما چطو ...

منم مثل شما

اچ ام جی هم داشتم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چون با شعور و با فرهنگ بود خیر سرش توقع اون رفتار زشتو ازش نداشتم خودم میدونم که اونروز ترسیدم که قل ...

بالاخره هر گلی یه خاری داره موناجون. حالا یه دفعه یه کار بدی کرده گذشت کن. وقتی اولین بارش بوده یکم جدیت به خرج بدی میشه آخرین بارش نگران نباش.اون طفل معصوم هم  عمرش به دنیا نبوده وگرنه با یه بار ترسیدن از بین نمی رفت. تو همه زندگی ها دعوا و ناراحتی پیش میاد میدونم که تو شرایط خیلی سختی بوده برات و واقعا" عذاب کشیدی این مدت ولی دلت بزرگه گذشت کن خدا برات بهترین ها رو میسازه ان شالله. 

عزیزم نمیدونم عوارض اون داروهاست یا نه ولی حتما صبح ناشتا یم لیوان آب ولرم بخور  کاهو و روغن ...

زینب جون من صبح تا ظهر حداقل چهار لیوان بزرگ آب ولرم میخورم  و بقیه روز هم سه تا چهار لیوان آب با دمای اتاق .اون خوراکی هایی هم که گفتی همشو امتحان کردم و وقتی خوراکی ها رو البته به علاوه شربت معده ملین خوردم بهتر شدم و متاسفانه قطع که میکنم دوباره به اون حالت برمیگردم .ولی میخواستم دلیلشو بدونم که شما گفتی از داروها نیست.ممنون عزیزم.

2706