2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820941 بازدید | 669192 پست
خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم، الان مامانی دعات زودتر میگیره منو بچه های اینجارو خیییلی دعا کن، مچکرم❤

عزیزم ممنون انشالله ک همه بچه های گروه دامنشون سبز شه بحق امام رضا

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
گفت بهم زمان بده خونوادم پولمو جور کنن بدن که گفتم من نمیتونم اینجا زندگی کنم همه چیمو میفروشم یه جا ...

مونا جون خيلي ناراحت شدم عزيزم انشاالله خدا خانواده همسرت رو به راه راست هدايت كنه انشاالله دلت اروم بشه و بازم خنده بياد روي لبات

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 🙁🙁🙁🙁🙁🙁 طی تماس با جنین شناس متاسفم شدم😑 متاسفانه متاسفانه جنین های من دو تاش رشد نکرد ...

ایشالا که اون یه دونه تبدیل به یه جنین قوی و بالطبع نوزادی سالم و صالح برات میشه. البته بعیدم نیست تو دلت تقسیم شه بشه دوتا عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
سلام عزیزم دشمنت شرمنده مگه مامان شدی؟؟ 😍 😍 😍  عزیزم بله همه جی بخور در حد اعتدال پنیر و ...

ازمایش اول۴۹۵دومی۹۶۵شد توکل برخدا همش ترشحات قهوه ی دارم نمیدونم احساس میکنم بخاطر شیاف واژینالس 

چهارشنبه بعد دکتر وقت گرفتم برم برا سونو

برام دعا کنید

بسیار ممنونم از محبتت که جوابمو دادی

روز۱۲ بی بی چکت مثبت بود عزیزم؟

آره عزیزم یه هاله کمرنگ انداخت!

مسئول آزمایشگاه هم ازم پرسید قبل ازین تست بارداری داده بودی ک مثبت باشه؟گفتم آره با بی بی چک

جالب برام اینه ک اطلاعات این مسئول آزمایشگاه بیشتر از دکتر خودم و دستیاراش بود چون وقتی بی بی چک مثبت بشه و بعدشم آز مثبت شه حتی با وجوذ بتای پایین پس حاملگی خارج از رحم نمیتونه باشه

خــــدا امیــد من است...
2740
روحیه شاد و طنزت رو واقعا دوست دارم

قربونت عزیزم😙

اتفاقا یه وقتایی به شوهرم میگم پیر شدم دیگه میگه کو والا من اثری از پیری در وجودت نمیبینم برعکس داری جوونتر میشی بجاش منه بیچاره رو پیر کردی😂😂😂 

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ازمایش اول۴۹۵دومی۹۶۵شد توکل برخدا همش ترشحات قهوه ی دارم نمیدونم احساس میکنم بخاطر شیاف واژینالس&nbs ...

مبارک مبارک😍😍😍 خداروشکر ماشاالله دوباره تاپیک پر از مامان شد❤❤❤ 

فقط من نحس بودم انگار دوره ی من مثبتا کم شد😂😂😂 همزمان با من انتقال ندین از من گفتن بود😂😂😂

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم من هفته ده بارداری هستم و روزی ۳تا استرادیول میخورم.دکترم نیست که ازش بپرسم.میشه بگید شما از ا ...

سلام.

منم ۳ تا داشتم . کم کم کمش کردم.

فک کنم بچه ها میگن از هفته ۱۰، اما منم یک کم دیر تر شد.چون دیر رفتم دکتر.

فک کنم ۱۲ اینا بود.

یک هفته دوتا ، یک هفته یکی ، و در نهایت تمام‌.

ولی صبر کنین زینب جون بیان بگن ، ایشون دقیقشو میدونن.و اتفاقا ب ما هم یادآوری کرد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
من سه تا بودن الان ۵ روزو یه ساعت انتقال دادم ولی بیبی مثبته

سمانه جون به نظرم دوقلو یا سه قلو داری که اینقدر زود مثبت شده ولی حالا که احتمال چندقلو بودن داری بیشتر رعایت کن استراحتتو بیشتر کن تا خدای نکرده اتفاقی نیفته واسشون

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

سلام

من جواب آزمايش غربالگري رو گرفتم سندروم داون رو زده ١ به ٦١٠، بعد دكتر گفت چون دو قلو داري و سنت ٣٦ سال هست بهتره آزمايش تركيبي بدي! بچه ها مال شما چند بود؟ يعني ممكنه مشكلي باشه؟ تكميلي همون سل فري هست؟

زينب جون مال تو چقدر بود كه سل فري دادي؟  

سمانه جون به نظرم دوقلو یا سه قلو داری که اینقدر زود مثبت شده ولی حالا که احتمال چندقلو بودن داری بی ...

نمیدونم والا ایشالا هر چی هستن برام بمونه ،واقعا الان مخ استراحت ندارم خیلی بی قرارم 

سلام دوستان، بعد از انتقال منفی که روز ۱۱ انتقال پریود شدم، الان شش روزه مدام خونریزی دارم، کمر درد هم خوب نشده هنوز، احساس میکنم کمرم ضعیف شده قبلنا چهار پنج روزه خونریزی تموم میشد

من فک کنم طبعم سرده، اون ده روز هم کلا سردی خوردم ماست و نشسته و سیب زمینی و اینا،  آخرش هم نتیجه نگرفتم، میترسم بلائی سرم اومده باشه

ام اس بیماری اس از سردی هست، نکنه سراغ من اومده باشه بعد اون همه سردی خوردن

2706