2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820049 بازدید | 669165 پست
وای عزیزم ...متاسفم 😢  امیدت به خدا باشه من اونقدر منفی شدم که به خودم میگم اونقدر میرم جلو ا ...

قربونت، دقیقا منم میگم اینقدر انتقال میدم یا خودم از رو میرم یا جنینام بالاخره😅😅😅

انشاالله که به زودی خبر مامان شدنت رو بشنوم عزیزم😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزم عیب نداره تو قوی هستی و با جدیت  ادامه میدی.امیدوارم که دفعه بعدی خدا با دوقلوهای نا ...

مچکرم عزیزممم، منم همه ی امیدم به خداست❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
خدا بخیر کنه  تاپیک افتاده رو دور منفی یک نفر لطف کنه ثبت نام کنه واسه ختم 4 قل یا روزی 40 صل ...

وای خدا پس من نرم برا انتقال اینماه  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام عزیزان..من تازه با تاپیک آشنا شدم یه سوال ضروری دارم من الان روز چهارم پنجم انتقالم هست،از او ...

عزیزم استراحتکزیادم خوب نیست باید راه برین که گردش خون بدنتون متعادل باشه و کم نشه.صبح ها ناشتا حتما اب گرم بخور عزیزم🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
ساراجون من خیلی بدم میاد از این که به کسی که ناراحته یا حالش بده بخوام بگم من خیلی بدترم ولی با هر ب ...

عزیزم ان شاء الله که مشکلاتت به زودی حل بشه و زندگیت بیفته رو روال و شیرینی و خدا بهت نی نی های سالم و صالح هدیه کنه 🌸🌸

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2738
قربونت، دقیقا منم میگم اینقدر انتقال میدم یا خودم از رو میرم یا جنینام بالاخره😅😅😅 انشاالله که به ...

عزیزم بااین روحیه ات ایشالله نتیجه میگیری سخته ولی میگذره ناامید نشو 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
فقط لطف کن یه دیوار نشونم بده سرم رو بکوبم. خدا خودش به هممون رحم کنه. طفلی همسرت عزیزم.خداروشکر که ...

😔😔 من خودمم میگفتم این ivfیا همون میکرو هیچ فرقی باهم ندارن تو نگو که میکرو اسپرم باسوزن داخل تخمک میکنن با اون روش جنین های زیادی به دست میاد ولی ivf اسپرم میریزن رو تخمک اونجوری خیلی کم جنین به دست میاد یعنی درکل اسپرم و جنین و نفله میکنن😐😔

عزیزم من 14 سالم بوده ازدواج کردم همسرم پسرعمومه و به خاطر مدرکش باید متاهل میشد که عقد کردیم من تا 18سالگی قرص LD خورردم 4سال تمام قرص خوردم بعدش که میخواستیم اقدام کنیم رفتیم دکتر گفت مشکل دارین باید ivfکنید که از 19سالگی تا الان من مدام دارو مصرف میکنم الان دیگه 5ساله که کارم مطب دکتر رفتنه با اینکه سنم کمه جنینا به سرعت لانه گزینی میکردن اما سقط میشدن😢....که خدا در رحمتش برامون وا کرد همسرم بدون خوردن دارو اسپرمش 80میلیون شده بود فقط عسل و شیرمحلی با موز میخورد ....

خدا دامن هممون سبز کنه💖🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
سلام سارا جون چى شده؟؟اينقدر صفحه ها زياد شده نمى تونم بخونم انشالله كه هر چى كه هست برات ختم به خي ...

ممنون هانا جون..چیزی نیست.این نی نی شیطون بدغذا داره مامانشو اذیت میکنه چند هفته ست 😷🤕

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
من به این نتیجه رسیدم که تنها گناهی که میتونه آدم رو از خواسته اش دور کنه ناشکری و ناسپاسی هست. باور ...

خدا پدرعزیزتو بیامرزه لیلا جون .نه بابا چرا باید برنجم ولی باورت نمیشه من اینبار مطمئنم نینی دار میشم اصلا ی ایمان قلبی افتاده توی دلم که نگو و نپرس .با پژمان برا جشنشم برنامه ریزی کردیم قرار شد صدای قلب جنین رو شنیدیم گوساله سر ببریم و جشن بگیریم وارکستر بیاریم و بزن و برقص و  من مطمئنم اینبار تموم این اتفاقا میوفته

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
قسمتم اینجوری بود دیگه مریم جون، انشاالله سریه بعد😶

عزیزم‌ناراحت شدم 

ولی از تینکه قوی هستی خیلی خوشم میاد تو میتونی حتما و مامانه یه دوقلو ماز میشی بزودی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706