2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870952 بازدید | 672718 پست
واقعا قلب منم بشدت درد گرفت.... میبینی لی لا جان این همون دو متر و نیمیه که من گفتم....فکر کن همسر ...

اتفاقا همون لحظه یاد حرفت افتادم.آره با یه اشتباه...

ای داد بیداد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به امید خدا ان شاالله نفسی جان موقع شیر دادن خیلی خیلی دعامون کن منو تمام بچه های این تاپیک و کلا ه ...

آزمایش دادی زودی بهمون خبر بده عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
انشالله خدا دوقلوهات رو بهت ببخشه🙏🙏🙏دوستم اين درداي پري از چند انتقال شروع شد و تا كي ادامه داشت؟ ...

ممنونم.تقریبا از روزای دوم یا سوم بود ک شروع شد و گاهی حس پریودی داشتم و گاهی نداشتم مخصوصا روزای لکه بینی به بعدم ک از روز 7امم شروع شد

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
ببخشید بچه ها شماها روز چندم پریودی رفتین واسه انتقال؟ اولین مراجعتون کی بود؟ واسه انتقال منظورمه

من این سری روز دوم رفتم سریه قبل روز اول فکر کنم ولی بار اولمو یادم نمیاد کی رفتم، کلا اول تا سوم میگن بیاید

روز 21 سیکلمم انتقال داشتم قبلیارو یادم رفته

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ممنونم.تقریبا از روزای دوم یا سوم بود ک شروع شد و گاهی حس پریودی داشتم و گاهی نداشتم مخصوصا روزای لک ...

عزیزم شما بی بی چکم گذاشتین؟

یعنی تا روز 17 هیچ لکی ندیدی؟

فردا آزمایش بدم راحت بشم از استرس😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

سلام دوستان .تبریک میگم به مامانایی  که اینروزا مثبت شدن و خواهند شد انشالله به سلامتی ب دنیا بیان.من بخاطر نینی هام سعی میکنم از اینترنت کمتر استفاده کنم و الان توی ترکم😊☺

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
نترس منم رویان رفتم همه ماسک داشتن، یه منشیه داشت با دوستش میگفت سرماخورده خوب شده، یواشکی گفتم یا خ ...

زينب جان اگه يه روز يه قرص استراديول رو كم يا زيادتر بخوريم چي ميشه؟!

من روزي سه تا استراديول دارم يادم رفته امروز سه تارو خوردم يا دوتا

خيلي نگرانم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2706