2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820580 بازدید | 669179 پست
درود بر تو دوستم،👏👏👏👏👏👏👏💪💪💪💪 خداییش تو با سن من هنوز میترسم بزنم🙈🙈🙈 فقط یه چیزی آنتی ...

ببین زینب

فقط به تومیگم ها،به کسی نگی ها  

من تاالآن یه عالم پنی سیلین،خودم به خودم زدم.

اما شما به کسی نگو    ،خطرناکه خطرناک

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
نیلا جون دکترا فقط try&error میکنند و شانس بیاریم تو همون دفعات اول بخوریم به روشی که برای بدنمو ...

تاراجان واقعا هم همین try & error هست

کلا علم پزشکی فقط به بدن کمک میکنه تو یه مسیری بره و اگر خود بدن همکاری نکنه دیگه هیچی 

مثلا همین آنتی بیوتیک ها به کمک سیستم ایمنی بدن میان و اگر بدن هیچی برای مقاومت در برابر میکروب نداشته باشه، آنتی بیوتیک رسما هیچ کاره میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهام جان میشه بگی چندتا تخمک داشتی و چندتاش جنین شد؟همسرتو بیهوش کردند؟جای زخم روی بیضش چقدر بود؟ ...

صنم جون همسرم واریکوسل داشت که باید عمل میشد که همراه عملش از بیضه اش نمونه هم برداشتن با بیهوشی بود بعدش اسپرم اشو جدا کردن فریز کردن ..بعدش رفتم سیکل پانکچر که پانزده تا تخمک داشتم یازده تا جنین شد ...که سه بار انتقال دادم هر بار سه تا جنین ولی منفی شد ...الان دوتا فقط جنین دارم اگه خدا بخواد ماه بعد میرم برای سیکل انتقال..جای زخم بیضه کم بود

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
با سونو.تو اسفند میدونستم بقایا دارم دکترم گفت با پرید دفع میشه منم فروردین پرید شدم و فک کردم که دف ...

ببخش خاطرات تلخ رو یادآوری میکنم برات. آخه منم مرداد سقط داشتم چقدر سخت بود. یه بار خیلی کوتاه دکتر طاهری سونو کرد اما چیزی راجع به بقایا نگفت.منم تو این دوسه تا پریود بعد سقط دو سه روز قبلش لکه بینی داشتم. و یه سوال دیگه میشه بقایا اصلا نباشه اما بتا همچنان بیشتر از نرمال منفی باشه؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
با سونو.تو اسفند میدونستم بقایا دارم دکترم گفت با پرید دفع میشه منم فروردین پرید شدم و فک کردم که دف ...

امیدوارم به زودی شیرین ترین خاطرات برات رقم بخوره عزیزم

ببخش خاطرات تلخ رو یادآوری میکنم برات. آخه منم مرداد سقط داشتم چقدر سخت بود. یه بار خیلی کوتاه دکتر ...

نمیدونم والا.هیچ اطلاعاتی دارم .خودمم خیالم راحت بود که چه عجب سقط شد ولی اردیبهشت مجبور شدم کورتاژ کنم.چند سال پیشم یبار دیگه سقط داشتم اونم بقایا موند البته اوندفه دلدرد داشتم خیلی اذیت شدم اخر اونم مجبور شدم کورتاژ کنم.نمیدونم چرا راحت سقط نمیشن.واسه همین ارزو میکنم اینبار مثبت بشه ولی اگر بخواد مثبت بشه بعدش این دردسرها برام درست بشه همون منفی بشه خودش رحمته

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
امیدوارم به زودی شیرین ترین خاطرات برات رقم بخوره عزیزم

ممنون.همچنین شما و بقیه منتظرها

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم اگر دفعات انتقالت بیشتر از دو با سه دفعه شده حتما بگو برات بنویسه 

نه اولین بارمه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2738
منم طرازی برام یه تعدادی رو نوشت .ک جز ویتامین دی بقیه اوکی بود. بقیه رو چون شهرستان بودم ، دادم یک ...

بار اول باهاش مثبت شدین؟؟ فریز انتقال دادین یا فرش؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
عزيزم شما دوقلو داري از چند هفتگي سنگين شدي ؟ تا الان چقدر وزن اضافه كردي ؟  

از  چهار یا پنج ماهگی بود فکرکنم  که رفتم دو کیلو اضافه شده بود بعدش

هر ماه میرم دو کیلو اضافه شده تقریبا 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
ان شالله قسمتت میشه من اینسری تقریبا بیخیال بودم بعد از انتقال هم سیب زمینی آب پز، سوپ پای مرغ، نش ...

مبارکت باشه عزیزدلم به دل خوش بغلش بگیری

نمیدونم والا.هیچ اطلاعاتی دارم .خودمم خیالم راحت بود که چه عجب سقط شد ولی اردیبهشت مجبور شدم کورتاژ ...

عزیزم ذهنت رو از خاطرات بد پاکسازی کن. انشالله اینبار این میوه ها 9 ماه مهمون دلت هستن و به وقتش در نهایت سلامت به دنیا میان. 

همش بستگی به نظر دکترت و جنین شناس داره کاری به حرف خودت ندارن

ای بابا🤦🏻‍♀️

ایکاش تمام کارایی که واسه مثبت شدنه انجام بدن هی نگن دونه دونه امتحان کنیم 

واای یعنی باید تا آخر بارداری این آمپولا رو بزنیم؟؟؟

بستگی‌به وضعیت وتشخیص دکتر داره عزیزم 

بعضیا چند روز میزنن 

من از ماه پنج که هنوز دارم میزنم 

بعضیا هم از روز اول انتقال داشتن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
نه گلم اتفاقا عالیه هم سرشار از آنتی اکسیدان هست فقط کاش تنوع بدی، یه شب آب هویج، یه شب آب انار، ی ...

عزیزم  تقریباهرشب یدونه پرتقال یدونه انار یدونه موز یدونه خرمالو با یه لیوان شیر یه لیوان آب هویج با چنتا دونه خرما بهش میدم باورت میشه😂 تو خرما گردو هم میزارم تازه بعد یه پیاله تخمه آفتاب گردون با یکم بادوم زمینی آخه من میگم اینجوری بنظرم خیلی بهتر از داروهای شیمیاییه 

2706