2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822536 بازدید | 669256 پست
انشاالله ممنون از نگاه مثبتت 😍😍باور کن تا الان منتظر معجزه خدا بودم ولی نمی دونم‌چرا نشد اینط ...

والا بااین کارایی که تو کردی لک دیدن طبیعیه..یه خرده استراحت کن ...منم لک میبینم هر از گاهی.

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
😐

منو دچار عذاب وجدان نکنید می دونم اون مثبته کاذب بود چون یبارم مدیکور زدم مثبت بود پارسال بال درآوردم دوتا پست هم زده بودم مثبت بود رفتم آزمایش دادم منفی شد واسه همین باورش نکردم ایندفعه

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بااین کارایی که تو کردی لک دیدن طبیعیه..یه خرده استراحت کن ...منم لک میبینم هر از گاهی.

باشه استراحت می کنم بازم توکل به خدا🥰🥰

سخته درد که نداره به اونصورت؟زمانی که انتقال دادم باید حتما یکی مواظبم باشه یا خودم می تونم

نه درد نداره.

مسکن یا شیاف میدن اذیت باشی.

در اصل باید یکی باشه بره کارای ترخیصتو بکنه ، وسایلتو بگیره و اینا.

ولی برای اینکه دستتو نگه داره و اینا قاعدتا لازم نیس.

من بعدش خودم رفتم داروهامو از داروخانه گرفتم. داروسازه میگفت انتقال که دادی مثلا اینو این زمانا میخوری و .....

بهش میگفتم من انتقال دادم. از امروز باید بخورم ، تعجب کرده بود. میگف انتقال دادی ، اینجا چیکار میکنی.خخخخ

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728
منو دچار عذاب وجدان نکنید می دونم اون مثبته کاذب بود چون یبارم مدیکور زدم مثبت بود پارسال بال درآورد ...

عزیزم حالا اصن شما بگو ۹۹ درصد کاذب ولی ممکنه ۱ درصد مثبت واقعی باشه خدایی بخاطر همون ۱ درصد هم نباید اینکارارو می کردی چون بلاخره برای ماها تو این شرایط یه درصد هم یه احتمال خیلی زیاده 

آخه سهیلا جون مگه میشه ۸ سال بی بی بزنی بااینکه این همه میگن مدیکور مثبت کاذب زیاد داره اما تو همین ...

من ماه دیگه وارد ۱۱سال میشم! این دعا موجبات شد این دوسال اخیر همش بی بی چک مثبت کاذب داشته باشم و بدوام آزمایشگاه وبرگه منفی آزمایش مثل پتک بخوره توسر روحیه م! 

دیگه بی بی چک مثبت خوشحالم نمیکردچون میدونستم کاذبه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
عزیزم حالا اصن شما بگو ۹۹ درصد کاذب ولی ممکنه ۱ درصد مثبت واقعی باشه خدایی بخاطر همون ۱ درصد هم نبای ...

آره شما هم حق دارید ولی گفتم حالا که این یکی منفیه پریودم نشدم اینقدر دوباره طول می کشه تا پریود بشم که بازم دکتر میره خارج کشور واقعا دیگه ننی فهمم‌ چی غلطه چی درست

منو دچار عذاب وجدان نکنید می دونم اون مثبته کاذب بود چون یبارم مدیکور زدم مثبت بود پارسال بال درآورد ...

بهاربرو به آزمایش بده،منم یکبارش رفتم آزمایش دادم بتام۳۶بود درسته سقط شد اماجالبه بارداربودنم ر دکترطب سنتی از رونبض تشخیص داد،قبلش بی بی چک منفی بود

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2740
من ماه دیگه وارد ۱۱سال میشم! این دعا موجبات شد این دوسال اخیر همش بی بی چک مثبت کاذب داشته باشم و بد ...

منم دیگه کم کم داره میشه ۹ سال بخاطر دل خوشیم میگم ۸ سال انگاری ...ای وااای راس میگی اونطوری دیگه خیلی اوضاع بدتر میشه ولی انشالله اینبار مثبت واقعیه واقعی میشه 

منم دیگه کم کم داره میشه ۹ سال بخاطر دل خوشیم میگم ۸ سال انگاری ...ای وااای راس میگی اونطوری دیگه خی ...

آن شاالله خدابامعجزش شگفت زدت کنه ودامنت ر به اولادی صالح وسالم ،به زودی زود سبز کنه،که تادنیادنیاست شیرینی این معجزه از تو قلبتون خارج نشه

ممنونم خواهرگلم بابت راهنمایی هاتون اصلانمیدونستم که مراکز ناباروری مطمئن تره من برعکس فکرمیکردم مرس ...

آره فکر بدی نیست میتونی از مطب ایشون استارت بزنی 

کلا غیر از متخصص های زنان که فلوشیپ ناباروری دارن، بقیه متخصص زنان ها صلاحیت درمان های این تیپی رو ندارن

این آزمایش اسپرم هم واقعا نمیدونم تا کی و کجا باید قربانی بگیره

کلی آدم میشناسم چون صرفا فقط جای معتبر غیر از مرکز ناباروری آز دادن چند سال متوقف شدن و الکی خانم کلی داروی هورمونی گرفته، واقعا دلم به درد میاد هنوز این موارد داره اتفاق میفته

عه مگه لکه بینی داشتین؟ تو چه هفته ای؟ فکر میکنی علت لکه بینی چیه

8 روز بعد از مثبت شدن بود

گلم شیاف رو به زور واژینال میذاشتم که دفعه آخر لکه بینی شروع شد، البته آسپرين هم بود علتش واسه من

در کل علت های زیادی برای لکه بینی هست 

باشه عزیزم من شهرستانم دسترسی به اون دکتر ندارم ...دوباره میرم همه آزمایش هارو میدم قبلا یکبار هیستر ...

ان شاالله عزیزم 

پس حتما جای معتبر آزمایش بده گلم

اگر لیست این آزمایش ها رو نداری هم بگو برات میذارم

2706