2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822161 بازدید | 669237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هانا جان شما آسپرین رو تا آخر هفته ی ۳۶ خوردی یا اول هفته ی ۳۶ قطع کردی؟

من عزيزم دقيقا ٣٦ هفته و ٤ روز قطع كردم دكتر گفته بود فرقى نداره اولش قطع كنى يا آخرش

منم وسطش قطع كردم و هفته ٣٧ هم كيسه آبم پاره شد و زايمان كردم

من عزيزم دقيقا ٣٦ هفته و ٤ روز قطع كردم دكتر گفته بود فرقى نداره اولش قطع كنى يا آخرش منم وسطش قطع ...

هانا جان شما فقط آسپرین داشتی یا انوکساپارین هم داشتی؟

2740

سلام خوبین دوستان؟ من امروز رفتم رویان.همه ی اونایی که شنبه باهم پانکچر شدن انتقال داشتن .یکیشون که میدونم ۱۳ تا تخمک داشت.فقط من و سه نفر دیگه رو گفتن باید بمونین تا جواب آزمایش خونتون رو دکتر ببینه و بعد بگه میشه براتون انتقال بدیم یا نه.دونفر دیگه رو هم اسمشون رو خوندن و رفتن برا انتقال.موندیم من و یه نفر دیگه که اون ۱۵ تا تخمک داشت بعدش هم که از جنین شناسی اومدن بیرون فهمیدم فقط دوتا جنین براشون تشکیل شده☹☹ 

هیچی دیگه بهم گفتن هایپر شدی فعلا رژیم رو رعایت کنم و شربت پرومتازون رو استفاده کنم و پیاده روی هم داشته باشم.پریود سوم هم که احتمال زیاد بیفته آخرای آذر یا اوایل دی ماه باید بیام برا شروع سیکل انتقال.بعدش هم رفتیم جنین شناسی که ۹ تا جنین برامون تشکیل شده بود با گرید بی😍😍😍😍 که برامون تو سه تا نی فریز کردن.بهمون هم گفتن تا یک هفته باید بمومنیم که یه وقت اگه حالمون بخاطر هایپری بد شد فوری بیایم مدکز یا اگه تعطیل بود مرکز بریم بیمارستان آرش.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
دوستان.داروهام قطع کردم چقدر زمان میبره که پری شروع شه؟؟؟؟

عزیزم ازمایش دومت و بده مرکز نگفته بدی حتما.مگه بی بی چکتون مثبت نشده😔

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم