2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851524 بازدید | 671206 پست
داروخانه بهشتی شهرک غرب فک کنم داشته باشه بین ایرانی و خارجی زیاد تفاوتی نیست

مررررسي دوست گلم پيدا كردم 😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سیکلوژست خارجیه؟منم سیکلوژست مصرف میکنم. لیانا جون جنینات چند روزه بودن؟چند روز بعد از ازمایش دومت ...

اره گلم خارجيه اگه جايي ديدي بخر چون چند ماه بايد استفاده كني 

عزيزم جنينام ٥روزه بود ١٢ ١٤ ١٦ انتقال رفتم آز دارم يك روز درميون 

بعد تو ٦هفته رفتم واسه اولين سونو كه خداروشكر قلبشون ديده شد 

يعني ٣هفته بعد مثبت شدن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل شوهر شما چی بود؟

قبلا کم تحرکی و غلظت داشت ولی دو سه دوره رفت دکتر بهتر شد دیگه نرفت ولی بازم خواستیم آی وی اف کنیم دکترم گفت بهتره قبلش جینسینگ مصرف کنه وگرنه مشکل اصلی خودمم که لوله هام بستست ولی بار اول که پانکچر کردم دکترم هیچی نگفت که مثلا دارویی استفاده کنه این سری گفت

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
دوستان کسی میدونه تو هر ماه از بارداری چقدر باید به وزنمون اضافه بشه نرماله؟؟؟؟

گلم بستگی به وزن قبل بارداری، تعداد قل، سرکلاژ و اینا داره که باید بری کارشناس تغذیه بهت بگه

راستی گلم چون سرکلاژ کردی حتما برات واجبه وزنت زیادی بالا نره، کمتر بهت فشار میاد

گلم بستگی به وزن قبل بارداری، تعداد قل، سرکلاژ و اینا داره که باید بری کارشناس تغذیه بهت بگه راستی ...

اره خودمم خیلی میترسم البته تو خونه وزن میکنم سه کیلو کمتر از مطب نشون میده نمیدونم کدوم وزنه درسته 

مثلا از ۱۹هفتگی تا ۲۳

۲ کیلو اضافه کردم

۵۶ بود تو مطب ولی خونه کمتر هست 

تو نت که دیدم نوشته هفته ای ۶۰۰ گرم باید اضافه بشه برای دوقلوها 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
شما بيمار ايشون هستين؟ بله ايشون تو انتقال جنين استادند   يكي از بيماراشون به اسم سارا سه روز ...

وااااااای خدایا بیچاره ها چه وحشتناک

نه والا نمیدونم اصلا جریان چیه، آخه رحم رو از قسمت قدامی تحتانی برش میدن، روده اون چه جوری مشکل داره شده نمیدونم

اصلا نمیدونم عفونت باعث پارگی شده یا پارگی باعث عفونت، 

اگر عفونت باعث پارگی شده آخه از کجا اومده، یعنی ممکنه قبلا داشته الان معلوم شده

خدا عالم است، اصلا اصل و فرع قضیه چیه نمیدونم

😭😭😭😭😭

اره خودمم خیلی میترسم البته تو خونه وزن میکنم سه کیلو کمتر از مطب نشون میده نمیدونم کدوم وزنه درسته& ...

گلم مهم تفاوت وزن بین دو هفته هست مثلا هر دو بگن طی یک ماه 2 کیلو اضافه شده 

حالا کدوم ترازو درسته یه کم سخت میشه گفت 

اما اغلب جاهای درمانی باید نوع ترازو با کیفیت و گرون باشه و ترجیحا آنالوگ نه دیجیتال