2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818960 بازدید | 669102 پست
نه تو آزمایشگاه معمولی ولی معتبر دکترم گفت لازم نیست روز خاصی بری ولی من روز اول پریودی رفتم، پر م ...

راستی روز دوم رفتم پیش دکترم که سونو واژینال کرد و کفت همه چی خوبه و داروهای ivf رو برام شروع کرد

نه تو آزمایشگاه معمولی ولی معتبر دکترم گفت لازم نیست روز خاصی بری ولی من روز اول پریودی رفتم، پر م ...

گلم آزمایش ذخیره هم حتما باید تو مراکز ناباروری انجام بشه چون کیت های خیلی با کیفیت لازم داره 

به هر حال این دو تا ذخیره چون خیلی اختلاف دارن، هر کدوم درمان متفاوتی داره

مثلا اگر 6 باشی احتمال هایپری بیشتر هست و سیکل کوتاه براتون بهتره، با دوز داروی تحت کنترل و کمتر

اگر زیر 3 باشه سیکل لانگ بهتر هست برای داشتن فولی های یک دست تر و دوز داروی عادی

فولیکول های آنترال هم حدودی عدد ذخیره رو نشون میده

Amh ثابت هست گلم تو هر زمان از سیکل بری مهم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو مرکز ناباروری آز دادی؟  تو سونو روز دوم یا سوم سیکل چند تا فولیکول آنترال داشتی؟ (فول ...

سه چیز دیگه هم‌ بگم ،دکتر برام آز TSH و AMH نوشته بود،TSH من ۱/۲۷ هست که نرمال رنج بین ۰/۲۷ تا ۵/۶ هست و AMH من ۶/۱ هست که نرمال باید بین ۰/۱۴ تا ۱۰/۴ باشه

گلم آزمایش ذخیره هم حتما باید تو مراکز ناباروری انجام بشه چون کیت های خیلی با کیفیت لازم داره  ...

ممنونم از جوابت

پس فکر میکنی اشتباه شده؟

از دکتر آزمایشگاهم پرسیدم گفت استفاده از داروهای هورمونی‌میتونه این عدد رو بالا و پایین کنه

2731
من هی میپرسم هی هیشکی جواب نمیده ولی باز میپرسم   میگم دکتر مردان خوب برا همسرم تو تهران کسی و ...

نه گلم اینجا شاید مثلا من آنلاین بشم ولی 20 صفحه‌ عقب باشم، برای همین طول میکشه جواب داده بشه

یا مثلا اگر کسی بلد نباشه جواب نمیده وگرنه همه به هم کمک میکنن 

در مورد دکتر مردان خوب هم من دکتر سجادی، امیر جنتی، و صدیقی رو می شناسم

فقط صدیقی دکتر همسرم بود خیلی خوب مشکلاتش رو برامون پیدا کرد و خیلی تلاش کرد طبیعی باردار بشم ولی نشد، خیلی دکتر خوبیه و قبولش دارم ولی سخت مکمل میده

من هی میپرسم هی هیشکی جواب نمیده ولی باز میپرسم   میگم دکتر مردان خوب برا همسرم تو تهران کسی و ...

دکتر سعید صاحب کشاف اورولوژیسته،بسیار معروف و ماهر تو کارشه

همسر من مشکل مورفولوژی داره،بهش دارو داد کمی بهتر شده ولی ما در نهایت به خاطر مشکل خودم هم باید ivf کنیم،یه ویزیت بری پیشش خوبه

ممنونم از جوابت پس فکر میکنی اشتباه شده؟ از دکتر آزمایشگاهم پرسیدم گفت استفاده از داروهای هورمونی‌ ...

نه عزیزم اصلا این عدد تحت تأثیر هیچ نوع هورمون تراپی عوض نمیشه

فقط گاهی یه نفر مشکل إندومتریوز داره و روی تخمدان ها رو کوتر میکنن، بعد از انجام لاپرا و همون کوتر، آزمایش میده و میبینه ذخیره بیشتر شده به جای اینکه کمتر بشه 

اون وقت ممکنه تغییر کنه

علتش هم ضخیم بودن غلافی هست که روی تخمدان ها بر اثر چسبندگی یا آندومتریوز ایجاد شده بود هست که اجازه نمی‌داده ذخیره واقعی تخمدان در گردش خون خودش رو نشون بده

نه عزیزم اصلا این عدد تحت تأثیر هیچ نوع هورمون تراپی عوض نمیشه فقط گاهی یه نفر مشکل إندومتریوز داره ...

اوکی ممنونم❤️

دوشنبه میرم پیش دکترم ببینم چی میگه،ایشالا این دفعه آیه درسته

2738
دوستان ، من امروز یک بشقاپ پر آش رشته خوردم. حاالا اون به کنار ، سیر داغ زیاد باهاش خوردم. اصلا حوا ...

نوش جونت عزیزم، مگه بمب خوردی بخوای خنثی کنی

واسه منم چند بار پیش اومده حواسم نبوده سیر خوردم

اصلا نترس عزیزم 

این ر خوب اومدی،خدا رشکررررررر اماچه شود ؟!!! خواهرشوهر ااااا و مادرشوووووور   پدرشووووووور ...

عزیزم اگر جاری داشتی تازه می‌دیدی اونا همه خوبن و باید شکر کرد😂😂😂😂

البته منم جاری ندارم ولی زیاد دیدم که میگم😁😁😁😁

میدونی من همیشه یک حبه میریختم تو غذاهام. اما امروز حس میکنم حجم زیادی از سیر وارد بدنم شده. میترس ...

نه گلم، اين اتفاقای وحشتناک چیه دیگه سناریو میکنی

فقط چون خواص ضد انعقاد داره میگن مراقب باشید 

هر 5 حبه سیر معادل یک قرص آسپرين هست و آدم با خوردن یک یا دو دوز آسپرین براش مشکلی پیش نمیاد

2706