2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822073 بازدید | 669237 پست
واقعا خیلی میترسم تا سونو برم انگار یه سال طول میکشه😥😥

به خدا اون بچه گناه داره ها. بعدم تا ماه آخر این سونو ها هست. میخوای بکشی خودتو از استرس؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام😊من رفتم دکتر. وقتی پریود بشم ان شاالله سیکلم شروع میشه،ان شاالله خدا بهم توان و قدرت بده. بر ...

سلام عزیزمم آفرین با انرژی مثبت برو جلو ایشالا نتیجه میگیریم هممون منم منتظرم پری بشم و وارد سیکل بشم من نمی دونم چه داروهایی قراره بده چون گفت دوم یا ۳ پری بیا من یه دختر دارم قوربونش برم مشکل بارداری ندارم برای اینکه دوتا بچه فقط می خوام  دوست دارم از هر دو جنس داشته باشم ولی در آخر سلامتی از همه چی مهمتره 

شما کی قراره پری بشین؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا اون بچه گناه داره ها. بعدم تا ماه آخر این سونو ها هست. میخوای بکشی خودتو از استرس؟

😁چه کنم خیلی دیر میگذره انقدر اتفاقای بد افتاد دور رو برم واسه اونه میترسم وگرنه زیادم استرس ندارم فقط یکم نگرانم همین میخوام بدونم واقعا عادیم یا نه🤔

خدایا...شکرت😍
😁چه کنم خیلی دیر میگذره انقدر اتفاقای بد افتاد دور رو برم واسه اونه میترسم وگرنه زیادم استرس ندارم ...

واقعا عادی هستی. باور کن همه چی داره خوب پیش میره.انتظار نداری که نی نی الان لگد بزنه. حالا یه نی نی خوب پیدا شد که تهوع بهت نداده هنوز ببین قدرشو نمیدونی؟نیلو جان عزیزم استرس سمه.زندگیت رو بکن.حالش رو ببر

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
اول اینکه به سلامتی بعدم اینکه با انرژی و پرقدرت پیش برو حتما اینبار مامان میشی. خدارو شکر پس وضع ذ ...

ممنون عزیزم⚘

ذخیره ام معمولیه از پارسال کمتر شده😐

متاسفانه دکتر گفت طبیعی نمیتونم باردار بشم چون لوله هام خیلیی تنبل هستن(تازه لاپرا و هیسترو کردم)

خانوما لطفا در مورد امپول گونال اف راهنمایی کنید  روزی دویست و بیست و پنج سی سی  فقط یه ...

گلم روزی 225 فقط چهارتا نیدل مصرف میشه بقیشو یادگاری نگه دار

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2740
سلام عزیزمم آفرین با انرژی مثبت برو جلو ایشالا نتیجه میگیریم هممون منم منتظرم پری بشم و وارد سیکل بش ...

ممنون عزیزم.ان شاالله شما هم به خواسته دلت برسی و خدا یک پسر سالم و زیبا و باهوش بهت عطا کنه🙏🙏🙏

همینکه مشکل بارداری نداری و یک گل دختر داری خیلی خوووبه و شانست بالا.

طبق محاسباتم همین دو سه روز آینده باید بشم.

من همینو زدم هفته پیش

225 تا روزی یکبار ساعت 5 .....400 تایی بود برای دو روز

هر روز یه جا دور ناف بزناما بالای ناف نزن

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
منم لب مرز بودم، فرستادن دکتر غدد! روزس سه تا متفورمین که البته من گلوکوفاژ میخوردم و ترک قندهای طبی ...

قند طبیعی هم نباید خورد؟عسل و شیره و خرما و انجیر و ....؟؟؟؟

من قبلا گلوکوفاژ خوردم اما این دفعه دکتر چیزی نگفت،

الان اینوفولیک دارم !!سرچ کردم گویا برای دوره پیش دیابتم خوبه

نه عزیزم هیچ ضرری نداره قبل انتقال 

مرسی. برای خودت دکتری ها. دکترمم گعت اشکالی نداره. 

ممنون برای دعای خوبت تو کامنت قبلی. 🙏😍

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها من جنینام رو فردا میذارن ذوب.  یا فردا یا چهارشنبه انشالله میشه انتقالم. یه نی بیشتر جنین ندارم. میشه بیاید کمک بهم بگید چیکار کنم مثبت شه؟

یکی میگفت صبحش برقص ضربانت بالا بره. یکی میگفت قبلش شکمت رو گرم کن. بیاید کمک لطفا. ۴ -۵ ساله منتظرم.  

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
قند طبیعی هم نباید خورد؟عسل و شیره و خرما و انجیر و ....؟؟؟؟ من قبلا گلوکوفاژ خوردم اما این دفعه دک ...

هرچی دکترت بگه همون درسته، چون دکتر من گفت با گیلیکوفاژ هم اونطور که باید پایین نیومدی پس قند طبیعی را هم حذف کنم