2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821383 بازدید | 669209 پست

سلام من مدتها خواننده خاموش بودم از مطالب مفیدی که اینحا هست استفاده میکنم 

اواخر پاییز میخوام جنینامو انتقال بدم 

چه فاکتورهایی در مثبت شدن نقش دارن ؟

اومدم اینجا که با امید برم جلو 

لطف میکنید منو راهنمایی کنین 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=105368452]اره دو ماه هست ک پیاده روی رو شروع کردم،ب من امپول گوناف داده و سوماتروپین،راستی شم ...

عزیزم اینجور فک نکن،من دوستم رویان رفت ای یو ای کرد حامله شد،رویان مرکز خوبیه،از همه مهمتر فقط خواست خداست،خدا ک بخواد رویان و غیر رویان نداره،من یزد پیش افلاطونیان رفتم،عزیزم صلواتا رو شروع کن منم از امروز شروع کردم،تازه میخوام 40 روز هم خدا بخواد سوره حضرت مریم (ع ) رو بردارم،هممون با توکل و امید پیش ب سوی مادر شدن😍

2728
من 10 تا تخمک داشتم ،5 تا جنین شد، رویان رفتم، البته خیلیا گفتن رویان نرو ولی من گوش نگرفتم و رفتم ، ...

عزيزم اينطوري فكر نكن من خودم توي رويان مامان شدم و اتفاقا از جوش خيلي هم خوشم مياد يه جوري انگار انرژي به آدم ميده براي ادامه دادن . 

2740
سلام عزیزم چطوری؟  دلم برا سلام کردنات تنگ شده....  کجای کاری عزیزم؟  انشالله ماما ...

آنا جان خیلی خوشحالم که دوباره اومدی و پیامهاتو می بینم.امیدوارم مشکلاتت حل شده باشه عزیزم

سلام دوستان ی سوال ولی نخندید خدایی بارداری و ویارای عجیب و غریبش همش دلم ازاین چی پف بالشی ها   ...

سلام عزیزم سعی کن زیاده روی نکنی، تپل میشی زیادی

حتما بدنت کمبود داره که ویار این جوری داری

همیشه اول غذا و میوه و آجیل و اینا رو بخور، بعد خود بخود جا نداری چیزی بخوری بیشتر

چه جالب،من از وقتی باردارشدم راه به راه آب میخورم چون تشنم میشه درصورتی ک قبل ها به زور آب میخوردم،ا ...

تو بارداری که بدتر میشه درسته، خصوصا با نشستن و استراحت مطلق که بدن به سمت یبوست میره

ولی کرم ها و پماد های آنتی فیشر مشکلی نداره 

از دکترت هم بپرس بعد با خیال راحت بگیر استفاده کن 

بچه ها من خوابم بهم ریخته نه شب میتونم درست بخوابم نه روز مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم تا خوابم ببره خی ...

نه عزیزم هیچ لازم نیست بشینی بعد جابجا بشی، خصوصا از الان

راحت سعی کن بخوابی 

منم خیلی خوابم بد شده، تا میخوام بخوابم هم دستشویی میاد سراغم