2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865471 بازدید | 672351 پست
زینب جان طرازی به من گفت توی سونوی غربالگری ، طول سرویکس رو اندازه بگیر بهت بگم سرکلاژ میخوای یا نه. ...

گلم تو دو مرحله اندازه می گیرن، ولی برای دو قلویی تو همون هفته 12 یا سرویکس باید عالی باشه یا سرکلاژ، چون خیلی ریسک دو قلویی بالا هست، نباید بذارن زمان زیاد بگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زینب جان طرازی به من گفت توی سونوی غربالگری ، طول سرویکس رو اندازه بگیر بهت بگم سرکلاژ میخوای یا نه. ...

منم هفته ۱۲ بود 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
منم هفته ۱۲ بود 

پس تکلیفم زود معلوم میشه.

ممنون.

من بارداری قبلیم هم که یک قل بود ، طول سرویکس ۳۰ بود.

از سونوی شکمی البته.

بخاطر همین حس میکنم شاید اینبارم بالا نباشه.

البته این بار همش ب استراحتم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام عزیزم  I.N.R مال چیه تو ازمایش خون  ازمن پایینه ؟؟؟؟

یه فاکتور انعقاد خون هست که زیر 1.1 نرمال حساب میشه

رنج آزمایشگاه چند بوده؟ 

هر چی کمتر باشه یعنی زمان انعقاد سريع تره 

هر چی بیشتر باشه یعنی زمان انعقاد طولانی تره

پس تکلیفم زود معلوم میشه. ممنون. من بارداری قبلیم هم که یک قل بود ، طول سرویکس ۳۰ بود. از سونوی ش ...

منم شکمی ولی همون جا دکتر سونو گفت چون دوقلو هست 

باید سرکلاژ بشی 

فرداش رفتم پیش دکتر زنان گفت فردا بیا عمل 

یه فاکتور انعقاد خون هست که زیر 1.1 نرمال حساب میشه رنج آزمایشگاه چند بوده؟  هر چی کمتر باشه ...

یعنی چی میشه 

خون لخته میشه ؟؟؟

شاید مال اینه همه اش خوابیدم 😑

خیلی خطرناکه ؟

شنبه نوبت دکتر دارم 

خیلی ضعیفم اینا رو دیدم بالا پایین خودمو باختم 😔 دوتاشم بالاست 

نه گلم ضعیف نیستی، به خاطر بارداری آدم حساس تر میشه طبیعیه 

منم یهو خودمو میبازم و کلی گریه میکنم، اصلا جلوی احساساتت رو نگیر، بذار به اندازه کافی بروز کنن، دوباره خوب میشی زود

اوف پس تمی جنتی هم نشسته اونجا که به این اقایون اعتماد بنفس مضاعف تزریق کنه؟  داشتم راضیش میکر ...

والا راستش شوهر من جز مردای خوب و عالی جهانه ولی تنها مشکلی که داره اینه که اعتماد به سقفی داره که اوووووووووووووه.تمام نشدنی.

دکتر جنتی تحرک صفر همسرم رو ندید ولی مرفو 4% رو دید گفت از نظر ما نرماله اینم از اونروز میگه مشکل ایمنیه تو هستش حالا خر بیار و باقالی بار کن

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین 20 میلیون اسپرم توتال بوده یا در هر ميلي لیتر؟؟  اگر توتال بوده باید همسرت بررسی اضافه تر ...

نه 80میلیون توتال بود فکر کنم 20میلیون در هر میلی لیتره.مثلا چه بررسی زینب جان؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
نه گلم گفتم که زیر 1.1 نرمال حساب میشه اینم که خوبه، اصلا عالیه، نه به هيچ وجه خطرناک نیست عزیزم&nbs ...

چرا ازمایشگاه جلوش فلش زده 

۱ تا ۱/۴ نرمال ازمایشگاه هست 

مال من ۰/۹۱ 

2706