2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821315 بازدید | 669209 پست
سلام عزیزم اره یادم اومد گلم خیلی متاسفم منفی شد ولی نمی تونم بهت بگم واسه ادامه کجا بری چون دکتری ...

عزیزم من دکترم تو رویان مصطفایی هست و شانسی برام انتخاب کردن باور کن اصلا درمورد درمان از من چیزی نپرسید اول پرونده رو خونده بود و ازمایشاتو دیده بود بعد منو صدا زدن داخل اتاق وقتی رفتم داشت تو پروندم مطلب یادداشت میکرد و به من گفت ای یو آی انجام میدم و تمام!!!  بعدشم بعداظهرش همسرم نوبت داشت که اونجا هم دکتر مردان بهش گفتش که تو پرونده دکتر زنان روش ای یو آی براتون نوشتن.  ،،،،،  والا چی بگم میترسم دوباره سيكل بعدی برم بگه نه میکرو نمیکنیم بخدا اعصابم بابت این خرده اصلا یه لحظه هم از فکرش بیرون نمیام دارم دیونه میشم و قدرت تصمیم گیریمو از دست دادم، ما هر دو بالای ۳۰ سال هستیم نمیدونم همه بهم میگن تو مظلومی شایدم من نمیتونم درست صحبت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا غیر قانونی؟؟منم طبیعی باردار میشم .یه دختر دادم دومی رو هم باردارم .اگه تصمیم به سومی باشه حتما ...

نه عزیزم باید اشنا داشته باشی من چون اشنا داشتم قبول کرد وگرنه قبلا مراجعه کردن دوستام قبول نکرده بودن

2728
عزیزم من دکترم تو رویان مصطفایی هست و شانسی برام انتخاب کردن باور کن اصلا درمورد درمان از من چیزی نپ ...

تيارا مگه آز همسرتون چه طوريه كه بهتون اي يو اي پيشنهاد ميكنن خب شايد شرايطشون خوبه كه ترجيح ميدن اول اي يو اي رو امتحان كني، به منم تو ابن سينا اي يو اي پيشنهاد دادن البته يكي از دكترا ش، براي همين ميپرسم كه آز همسرتون تحرك و مورفوشون چنده كه ترجيح ميدن اي يو اي شين؟

...
تيارا مگه آز همسرتون چه طوريه كه بهتون اي يو اي پيشنهاد ميكنن خب شايد شرايطشون خوبه كه ترجيح ميدن او ...

معاینه فیزیکیش خوب بود و آز گفتن یکم کم تحرکی داره که ویتامین ای و سی داده،،،  اخه خودم یکی از لوله هام بسته ست و ۳۴ ساله هستم و اینکه من قبل رویان هم دکتر دیگه ای میرفتم و کلی لتروزول و اچ سی جی استفاده کردم که همه اینا رو موقع تشکیل پرونده گفتم ولی بازم ای یو آی انجام دادن که این روش فایده ای نداره

خوش بحالتون من رفتم رویان خودشون دکترو شانسی انتخاب کردن دکتر من مصطفایی هست و اصلا به حرفم گوش نمید ...

ای بابا من خودم اونجا دیدم که مریض به دکترش معترض بود عوضش کرد اقا زور که نیست راحت برو حرفتو بزن بگومن وقت دیگه ای ندارم زندگی زناشویم در خطر ه به خاطر این موضوع 

رویان به شرطی قبول میکنه که بچه نداشته باشی یایدونه داشته باشی بیشتر رو قبول نمیکنه منو پذیرش نکردن

شاید بخاطر اینه که انقدر نازایی زیاد شده مراجعه کننده هاشون خیلی زیادن، من که هربار برای سونو میرم تقریبا دو ساعت بعد اون زمانی که نوبتم بوده کارم انجام میشه از بس شلوغه

2740
ای بابا من خودم اونجا دیدم که مریض به دکترش معترض بود عوضش کرد اقا زور که نیست راحت برو حرفتو بزن بگ ...

من خیلی بی سر زبونم، به مصطفایی گفتم سنم بالاست زمانمو از دست میدم گفت حالا اینقدر سال باردار نشدی چند ماه هم روش!!!!  کجا برم داد بیداد کنم تا عوضش کنن؟؟؟  یعنی اگه بازم نوشت ای یو آی میتونم برم پیش کی اصرار کنم؟؟؟  واقعا درمونده شدم کن شاغلم بخدا بخاطر دو ساعت مرخصی هربار کلی التماس میکنم دیگه وقتی برای بازی این دکترا ندارم

عزیزم من دکترم تو رویان مصطفایی هست و شانسی برام انتخاب کردن باور کن اصلا درمورد درمان از من چیزی نپ ...

منم یادم سر این موضوع خیلی ناراحت بودم بهم کفتن ای یو ای برای بار دوم ولی من بع عنوان کسی ک فکر می کردم ای وی اف کنم تموم دیگه ب این نتیجع رسیدم تا خدا نخواد هر کاری کنی نمیشه من س بار ای وی افم منفی یه بار ای یو ای منفی شدخدا بخواد با ای یو ای هم میشه 

منم یادم سر این موضوع خیلی ناراحت بودم بهم کفتن ای یو ای برای بار دوم ولی من بع عنوان کسی ک فکر می ک ...

من حرف شما رو قبول دارم تا خدا نخواد چیزی نمیشه، خب من ای یو آی امتحان کردم و جواب نگرفتم چون یه لوله سالم دارم منطق حکم میکنه که درمان پیشرفته تر انتخاب کنم،،  بعدشم دکترا باید به نظر مریضشونم تا حدودی توجه کنن اگه در چارچوب عقل و منطق باشه، ،  شما هم رویان میرید؟؟؟  الان با میکرو باردار شدید؟؟؟

اره هم ازمایش هم سونو ولی موقع ازمایش نیاز نیست سونوت همرات باشه مثل غربالگری اول

ازمایشش و کی باید بدیم؟ همون۱۸ هفته با سونو؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
من حرف شما رو قبول دارم تا خدا نخواد چیزی نمیشه، خب من ای یو آی امتحان کردم و جواب نگرفتم چون یه لول ...

اره درسته عزیزم می فهممت کامل منم ای یو ای کردم منفی شد بدم میومد باز انجام بدم ولی ای وی اف هم کردم 3بار منفی شد دوبارش رویان بود ی بار پیش دکتر طرازی 

من طبیعی به لطف خدا باردار شدم بعد 10سال عزیزم ان شا الله قسمت شما منم ی لولم مشکل داشت بسته بود یکی باز بود از رحمت خدا نا امید نباش اقدامتو داشته باش ان شالله ب حق شش ماهه کربلا میای خبر مامان شدنت بهمون میدی یادت نره منو ریپلای کنی☺️ 

ازمایشش و کی باید بدیم؟ همون۱۸ هفته با سونو؟

من از دکتری پرسیدم ک قبولش دارم اس ام اسی جواب میده گفت 18هفته بهم در جواب اینکه کفتم غربالگری دوم کی باید برم ازمایش و سونو 

اره درسته عزیزم می فهممت کامل منم ای یو ای کردم منفی شد بدم میومد باز انجام بدم ولی ای وی اف هم کردم ...

ممنونم عزیزم از امیدواریت.  فقط ماها که درد مشترک داشتیم حال همو میفهمیم که اون لحظه که جواب آزمایش منفی میشه چقدر آدم داغون و ناامید میشه، منم پنج ساله ازدواج کردم و چون دیر ازدواج کردم واقعا الان دیگه دلم بچه میخواد و میترسم که بچه دار نشم،،،  التماس دعا دارم

2706