2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819611 بازدید | 669150 پست
فكر كنم بتوني بري عزيزم ، چون غربالگريها كه اصلا با بيمه نيست من هم يك روز زودتر از تاريخ نسخه رفتم ...

مرسی عزیزم..یعنی زنگ زدم وقت بگیرم بپرسم که میتونم بیام یا نه؟اره تکمیلی هم داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب قبلش نه چون استرسمون زیاد بود ولی تو سیکل چرا گلبول های سفید خیلی زیاد بود که گفتن عفونت،کلا خون ...

فقط صدهزار تا در هر ميلي،. اونوقت شما بعد از پانكچر كه انتي بيوتيك داشتين ديگه نزديكي بدون جلوگيري نداشتين؟؟

...
چند ویتامین دی ات؟ کی تجویز کرد؟ من امروز دکتر فوق تخصص غدد بودم آزمم ویتامین دی ۵۵ بود گفت ما توی ...

من باردار نیستم،قراره چند وقت دیگه وارد سیکل پانکچر بشم،اول که آزمایش دادم ۱۲ بود تا دوماه ۲۰۰۰ ایرانی مصرف کردم یه آمپول هم زدم شد ۱۸ که دکتر گفت مثل قبل مصرف کن،ولی داروی ایرانی خیلی تاثیر نداشت 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2728
آره عزیزم.کلا ما بدون جلوگیری ایم🙈 و چون میدونستم دیگه بعد از انتقال همه چی کنسله ، بله داشتم. نم ...

😘😘😘😘😘مرسي بابت پاسخت مرجان جون دعا يادت نره برام انتقال دارم انشالله

...
شب قبلش نه چون استرسمون زیاد بود ولی تو سیکل چرا گلبول های سفید خیلی زیاد بود که گفتن عفونت،کلا خون ...

😘😘😘😘مرسي از پاسخت عزيزم

اونوقت با اون شرايط اقدام بدون جلوگيري داشتين و بعدش با همون شرايط بدون انتي بيوتيك انتقال دادين ؟

...
سلام بچه ها ، من باز رفتم سونو ، میخواستم همون جا قبلی برم ولی دکترم یه جا دیگه رو معرفی کرد گفت برو ...

وای عزیز دلم خیلی خوشحال شدم انشاللله خدا خودش حافظ نینیت من از اول مطمین بودم که سالم

خدارو صدهزار مرتبه شکر💜💜به خودت برس که بچم رشد کنه.گوشت زیاد بخور🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2740
وای عزیز دلم خیلی خوشحال شدم انشاللله خدا خودش حافظ نینیت من از اول مطمین بودم که سالم خدارو صدهزار ...

سللم عزيزم شمام شب قبل از انتقال اقدام بدون جلوگيري داشتين؟

...

سلام دوستان امروز ۲۱ سیکلم بود ۱۰ روز پیش پانکچر شدم که تخمک نداشتم الان خونریزی کردم آخه الان نباید لک میدیم بعد پانکچر مگه نباید دو هفته بعد پریود بشیم؟؟؟

میشه برای باردار شدن و مامان شدنم صلوات بفرستین🙏
سلام خانوما خوبين؟بچم دوماهشه بهس شيرخشك دادم ديگه سينمو نميگيره چيكاركنم؟

عزیزم من خواهرم اینجوری شد چند روز گذاشت گشنش شه بعد گرفت یکم اذیت شد اما خدارو شکر ۲سال شیر خودش و خورد فقط باید صبور باشی بزاری بچه قربونش برم گریه کنه  و خیلی گشنش شه میگیره.وسطاش هی سعی کن سینت و بدی انشاللله میگیره🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها شما نزديكي بدون جلوگيري قبل از انتقال داشين؟؟؟؟ ميترسم خمسرم عفونتي چيزي داشته باشه  ا ...

من شب قبل انتقال نزدیکی داشتم اینبار🌷🌷

سلام اناجون خوبی عزیزم؟ من خیلی وقته نیومدم تاپیک،،،اناجون برای بار دوم دوباره رفتم دکتر وسه تا جنی ...

خانمی نمی دونم آنا جواب شما رو داده یا نه

ولی در این حد مشکلی نداره گلم خیالت راحت

منم برام پیش میومد در این حد ساعت ها جابجا می‌شد

2706