2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6824889 بازدید | 669380 پست
کیفیت جنین ها هم خوب بود؟ تعداد اسپرم شوهرت چند بود؟؟ تا حالا انتقال هم دادی؟؟  

كيفيت جنين Aو Ab 

تعداد و تحركش عالي بود مثلا تحرك ٥٠درصد بود تو مركز ناباروري تعداد يادم نيست ولي دكتر ميگفت خوبه فقط مشكل ما مورفولوژي بود 

نه هنوز انتقال ندادم منتظرم پريود بشم 

كيفيت جنين مهم نيست خيليا با گريد cهم باردار شدن فقط خدا بايد بخواد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزيزم يزد كه خيلي خوبه من بيمارستان بهمن تهران  انشاالله من باردار بشم فقط يدونه لازمه فقط باي ...

نمیدونم والا شانس من بود چقدر سختی و بدبختی کشیدیم، الآنم رسیدیم به پله اول، خییییییلی داغونم 

امروز آزمایشم منفی شد و همش زجه زدم و اشک ریختم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كيفيت جنين Aو Ab  تعداد و تحركش عالي بود مثلا تحرك ٥٠درصد بود تو مركز ناباروري تعداد يادم نيست ...

توی آی وی اف فکر کنم تعداد و تحرک خیلی مهم نباشه، مال شوهر من مثلا 25 میلیون این حدوداست، کمتر و بیشتر ولی تحرکش ضعیف 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
نمیدونم والا شانس من بود چقدر سختی و بدبختی کشیدیم، الآنم رسیدیم به پله اول، خییییییلی داغونم  ...

واقعا همگي يجوري و به يه شكل مشكل داشتيم و داريم فقط بايد توكل كنيم بخدا  صدامونو ميشنوه 

عزيزم يا علي بگو از اول شروع كن يه خانومي بود بار ٧انتقال باردار شده بود يه دختر يه پسر پس بايد اميد داشته باشيم 

خودت مشكلي نداري ذخيره تخمدانت خوبه ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
توی آی وی اف فکر کنم تعداد و تحرک خیلی مهم نباشه، مال شوهر من مثلا 25 میلیون این حدوداست، کمتر و بیش ...

اره مهم نيست ولي خب اسپرمهاي خوب رو واسه لقاح انتخاب ميكنن پس مورفولوژي هم مهم نيست چون واسه شما تو ٢٥ميليون ٢درصد نرماله پس كافيه 

بايد تخمكاي خودت رو تقويت كني پس زود عجله نكن اول داروي تقويتي بخور بعد ادامه بده 

نمیدونم والا شانس من بود چقدر سختی و بدبختی کشیدیم، الآنم رسیدیم به پله اول، خییییییلی داغونم  ...

عزیزم ناراحت شدم که منفی شدی،امیدت رو از دست نده،به خدا توکل کن و شروع کن به تقویت کردن خودت و شوهرت،انشالله که سری بعد حتما نتیجه میگیری ،همسر من مورفولوژی صفره،پارسال دوتا انتقال دادم که منفی شد،وامسال دوباره باید از اول شروع کنم.

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
واقعا همگي يجوري و به يه شكل مشكل داشتيم و داريم فقط بايد توكل كنيم بخدا  صدامونو ميشنوه  ...

عزيزم درخواست دوستی فرستادم اگه امکانش هست قبول کنید بتونم بهتون پیام بدم ممنونم 

عزیزم ناراحت شدم که منفی شدی،امیدت رو از دست نده،به خدا توکل کن و شروع کن به تقویت کردن خودت و شوهرت ...

چشمه ی اشکم خشک نمیشه، چقدر سختی باید بکشم نمیدونم 

از خدا میخوام هیچکس رو آرزو به دل نزاره، آمین 

2738
عزيزم درخواست دوستی فرستادم اگه امکانش هست قبول کنید بتونم بهتون پیام بدم ممنونم 

چشم گلم

الان سه ماهه زندگی ندارم بخدا...۲۳سالمه...همسرمم ۲۶ سالشه اخه خدا چقد امتحان میکنه آدما رو.تو رو خدا ...

عزیزم به احتمال زیاد به همسرت دارو می دند و ازش نمونه اسپرم می گیرند.خودتو نگران نکن خدارو شکر سن جفتتون پایین و این خیلی خوبه. فقط توی دوره ای که همسرت دارو استفاده می کنه خودتم چکاب کامل بشو.

عزیزم به احتمال زیاد به همسرت دارو می دند و ازش نمونه اسپرم می گیرند.خودتو نگران نکن خدارو شکر سن جف ...

فقط نگرانم اسپرم پیدا نشه..میخوام بدونم کسی شرایط من بوده نتیجه گرفته باشه😔

چشمه ی اشکم خشک نمیشه، چقدر سختی باید بکشم نمیدونم  از خدا میخوام هیچکس رو آرزو به دل نزاره، آ ...

با گریه کردن هیچ چیز درست نمیشه عزیزم،نمیگم گریه نکن و اشک نریز چون تنها راهی که میتونه مارو یکم آروم کنه همینه،ولی استرس و ناراحتی بیش از حد جز اینکه وضعیت جسمی و روحیمون رو بدتر کنه هیچ سودی نداره،سعی کن زودتر به خودت بیای عزیزم که بتونی هرچه سریعتر دوباره شروع کنی ،انشالله که اینبار حتما نتیجه میگیری،سعی کن خودت رو یجور سرگرم کنی که کمتر فکر و خیال کنی،امیدوارم هرچه زودتر مامان بشی

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
فقط نگرانم اسپرم پیدا نشه..میخوام بدونم کسی شرایط من بوده نتیجه گرفته باشه😔

من یه خانمی رو میشناسم شیمی درمانی کرده بود و تونستند ازش چندتا تخمک خوب بگیرند. خیلی از بچه های این گروهم همسرشون ازو اسپرم بودند ولی با مصرف دارو تونستند ازشون اسپرم بگیرند.

فقط یه دکتر خوب پیدا کن و همسرتو ببر پیشش.بهت قول می دم مشکلتون خیلی زود حل میشه

من یه خانمی رو میشناسم شیمی درمانی کرده بود و تونستند ازش چندتا تخمک خوب بگیرند. خیلی از بچه های این ...

رویان رفته همسرم ...دکتر سجادی ویزیت کرده...نمیدونم کارش خوبه یا نه..بدیش اینه من تهران نیستم رفت و آمد خیلی سخته...دعام کن صنم جان

2706