2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822223 بازدید | 669237 پست
سلام دوستان عزيزم ، خيلي خيلي از پيامهاي محبت آميزتون ممنونم ، پسر گل من هم ديروز پا به اين دنياي قش ...

مبارك باشه مامان سبحان عزيز🎊🌸انشالله بهترينها در انتظارش باشه🙏🏼😘🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

17.سارا 1369،

18.آزی اهوازی، 

19.رویا مشهدی

20.تورک آنا

21.محیا

22.نسرین_مهر

23.elin 6262

24.آینوووووش 3

25.samaneh_m

26.rakhsh 67

27.pary 12

28. نیلاسمان

29. ninitopol, 

30.لی_لا1

31.مینویی فندق داره 

32.الهام 67 

33.مرمر40 

35.سهیلا_جون

36 فاطیما259

37.afshannn

واقعاا..من نمیدونستم اخه.....شما بعد مثبت شدن با همون دکتر ادامه دادید؟؟یا باید ی دکتر دیگه رفت

آره من فعلا با دکتر مشایخی دارم ادامه میدم ولی قصد دارم بیرون یه دکتر پیدا کنم چون فکر کنم دکترم زایمان انجام نده

2731
دچار افسردگی بعد زایمان نشدم اما شماها منو دچار بحران هویت کردین😂😂😂😂 فسقل خان از وقتی خونه تشری ...

رویا جون وقت کردی بیا از تجربه ی شیردهی بگو، راحت سینه ی خودتو گرفت؟ امروز به مامانم میگم برم سرنگ مخصوص شیر دهی بگیرم با شیرخشک اگه اولش شیرم نیومد با سرنگ شیر خشک بدم، قیافه مامانم اینجوری شد😑 راستی اکوی قلب تو بارداری ام رفته بودی؟ 

سلام به همه بچه ها من اندومتریوز دارم و باید لاپرا بشم تو قسمت رحم و تخمدان و لگن حالا یه سوال دارم ...

گلم چه چیزهایی بررسی شده که به نتیجه رسیدن عمل باید بشین، تومور مارکر هاتون چه جوری بود؟ تا حالا عکس رنگی انداختین از رحم؟ 

چون منم مثل شما آندومتریوز لگنی داشتم که تخمدان چپم رو درگیر کرده بود و دکترم تو دستور عمل نوشته بود هر دو لوله باید برداشته بشن، ولی روزی که نامه رو بردم رویان تا به دکتر اصلی خودم بگم واسم جنین فریز کنه، اون منو منصرف کرد و گفت اصلا خیلی از خانم ها که آندو دارن حتی تو هر دو تخمدان طبیعی باردار میشن، و چون مشکل اصلی ما اسپرم بود و تومور مارکر هام همه نرمال بودن منو از عمل منصرف کرد و تو اولین انتقال +++ شدم

اینم بگم دردهای وحشتناک داشتم هر ماه موقع پری که داشت بدتر و بدتر میشد

اتفاقا اکثرا پزشکان میکنم عالیه البته مصرف متعارف و معمول بی رویه نباشه  برای حالت تهوع دوران ...

به نظر منم تهوع از سردی شدید هست، اصلا هر وقت چیز گرم و ادویه دار که قاعده آور نیست می خورم حالم عالی میشه ولی متأسفانه نمیذارن 😑😑😑

2740
سه روزه ال دی میخورم ولی حالت تهوع و استفراغ شدید دارم کلی سرم و دارو تا کمی بهتر شدم اگه قطعش کنم ...

گلم حتما به دکترت خبر بده این جوری هم اذیت میشی هم دارو درست و حسابی جذب بدنت نمیشه و اون اثر مورد نظر رو نداره

بچه ها من یه لکه کوچولو دیدم  میترسم یعنی دارم پریود میشم،مگه با آمپول پروژسترون هم پریود میشی ...

نه عزیزم پری کجا بود، لکه بینی واسه همه ماها هست، منم داشتم یک هفته تمام، گلم دارو چی داری؟ 

جنینام سه روزه بودن همه علایم پریودی رو دارم حتی جوش صورت الان هم لکه دیدم 

عزیزم نا امید نشو، فقط اسم داروهاتو و وزتنو بگو تا کمکت کنم

تو الان مامان شدی عزیزم آرامش داشته باش، تمام علائم پری و حاملگی شبیه هم هست

زینب جون تیتر من رو ۹هزار مونده و دو سه روزه که دیگه لاک پشتی پایین میاد  از عصرم تهوع و سردرد ...

یعنی بقايا داری گلم، حتما به دکترت بگو، نگران چیزای دیگه هم نباش، فقط ببین تو این مرحله واسه بقایای اون چی کار باید بکنی

ببین گلم بیمارستان کودکان تو خ طالقانی سونوگرافی داره همیشگی، اگر وسط هفته سخته الان برو سونو بشی

ممنون از راهنماییت عزیزم😘 عکس رنگی نه دیگه😭😭 دوسال پیش دادم گفتن موقع عکس گرفتن یه سمت باز شد ...

به نظرم بری بهتره دیگه دردش بدتر از آی وی اف منفی که نیست،اینهمه داری هزینه میکنی اینم تحمل کن

دوستان تو بارداری روز ی چند تا دونه پسته مجاز هست خوردنش؟ بعضی جاها نوشته زیادش خوب نیست !

هر چی عشقت کشید خخخخخخ، حالا یهو یک کیلو هم نخور، ولی اصلا حساس نشو به جز شیرینی جات مصنوعی و زعفران هر چی میلت کشید بخور، همون شیرینی هم در حد کم بخور نوش جون

ترانه جان خیلی ناراحت شدم واست یاده انتقال منفی خودم افتادم الهی بتونی قویتر از قبل ادامه بدی یکم ا ...

ممنونم عزیزم

راستی تو سوال قبلیت یادم رفت بگم عکس رنگی با بیهوشیو من نمیدونم کجا دارن ولی تحمل کن بدون بیهوشی انجامش بدی بهتره بیهوشی خودش عوارض داره