2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818934 بازدید | 669102 پست
خواهرا یه سوالــــی دارم گرچه تکراریه ولی برام مهمه بعد انتقال استراحت بودید مثلا از بیمارستان ...

عزیزززم به نظر من به حرف همسرت گوش کن و  حتما برو..یکی از دوستای من رویان دوتا جنین انتقال داد و دو ساعت بعد رفت فرودگاه که بره اهواز.کلی معطل شدن اونجا و گفتن پرواز کنسله .برگشتن اومدن دوباره تو یه مسافرخونه تا فرداش برن اهواز.کلی پله بالا پایین کرد.بنده خدا پدربزرگشم فوت کرد روز دوم انتقالش.رفت اهواز از اونجا با ماشین رفت دزفول ختم پدربزرگش.چند روزم اونجا بود.اصلا استراحت نکرد..میگفت دیگه قیدشو زدم.رحمشم پر مشکل بود تازه.بزور دارو پریود میشد همیشه..چند روز پیش خبر داد که قلب دوتا جنینشم تشکیل شده 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
این دوره که تموم شد،برای انتقال بعدی،بعد از عید مراجعه می کنم.الان که روحیه خودم و همسرم افتضاحه نه ...

عزیزم ان شاء الله انتقال بعدیت مثبت میشه..منم صارم میرم.تحت نظر دکتر پورمطرود.انتقال منم میفته بعد عید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم اولین کاری باید انحام بدی برو آزAmh و Lhوfshبده بعد میشه در مورد ای وی اف نظر داد در مورد دکت ...

😁😁 نصرمنم رد کرد گفت برو طبیعی اقدام کن.سنت کمه .روزی سه تا لتروزول نوشت برام تااز روز ۳تا روز ۷ سیکل بخورم..گفت سونو هم اصلا لازم نیست.وسط سیکل افتادم به درد و خونریزی و رفتم سونو ،دیدم بللله هرطرفم چندتا کیست بزرگ.سه دوره ال دی خوردم تا درست شه اوضاع و رفتم پیش یه دکتر دیگه واسه ای وی اف...

عزیزززم به نظر من به حرف همسرت گوش کن و  حتما برو..یکی از دوستای من رویان دوتا جنین انتقال داد ...

تشکررررر عزیزممممم بابت نظرت و پاسخت 😍😘پس میرم یکم کله ام خالی بشه   

قربون کار خدا بشم فقط کافیه بخواد خداروشکر بنده خدا نتیجه گرفته خودش هم غافلگیر شده از معجزه ای که رخ داده 😍😍

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731
تشکررررر عزیزممممم بابت نظرت و پاسخت 😍😘پس میرم یکم کله ام خالی بشه     قربون کار خدا ب ...

قربونت ...اره عزیزم برو ریلکس کن .خوش بگذره ..❤😍❤

😁😁 نصرمنم رد کرد گفت برو طبیعی اقدام کن.سنت کمه .روزی سه تا لتروزول نوشت برام تااز روز ۳تا روز ۷ س ...

وزنت درحد نرمالش برگشت ؟ 

من باز اضافه کردم لپ انداختم 😂

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
عزیزم ان شاء الله انتقال بعدیت مثبت میشه..منم صارم میرم.تحت نظر دکتر پورمطرود.انتقال منم میفته بعد ع ...

من ك أصلا إز دكتر پورمطرود راضي نبودم😞

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️
2738
وزنت درحد نرمالش برگشت ؟  من باز اضافه کردم لپ انداختم 😂

اره گلم همون ۵۸ شدم دوباره 😁 دیرو باز رژیم گرفتم از دکتر کرمانی برسم به ۵۵ تا عید...

تو نگو اضافه کردم که میام سراغت 😒😒😒😂

عزیزم احتمالا شماهم تنبلی تخمدان داری که رشد نمیکنه فولیکولات بدون دارو..نه ۱۱ کم نبوده.هرروز ۲ میلی ...

آره چوب دارچین دم میکنم میخورم چندوقتیه،تنبلی تخمدان کسایی دارن ک ذخیرشون بالاست،اما من ذخیرم پایینه،نمیدونم امکان داره مثلا تخمدان ضعیف باشه و بدون دارو رشد خوبی نداشته باشه   

نمیدونم والا،ممنونم از راهنماییت عزیزم،الهی به خواسته دلمون برسیم همگی انشاءالله

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
آره چوب دارچین دم میکنم میخورم چندوقتیه،تنبلی تخمدان کسایی دارن ک ذخیرشون بالاست،اما من ذخیرم پایینه ...

دارچین خیلی خوبه

نمیدونستم  😶

قربونت گلم...الهی آمین ❤❤

😁😁 نصرمنم رد کرد گفت برو طبیعی اقدام کن.سنت کمه .روزی سه تا لتروزول نوشت برام تااز روز ۳تا روز ۷ س ...

ای وای یعنی با لترو کیست ساز شدید؟

برا منم لترو داده ولی نخوردم، چون پارسال خیلی لترو و آمپول آزاد کننده استفاده کردم و فولیهامم رشد میکردن ولی خب متاسفانه هیچ بارداری صورت نگرفت

منتظر معجزه ام😍
چرا عزیزم؟؟

انتقال اول من ك با سه تا جنين هدر رف هيچ مكمل هيچ دارو هيچي نداد خداشاهده فقط هفته ب هفته پول سونو ميگرف ميگف خوبي روز انتقالم من دردددددد داشتم داش با همكاراش ميخنديد بش ميگفتم من درد دارم اصن نگاهمم نميكرد 

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️
2706