2733
2734
عنوان

خانومایی که اقدام داشتن بیان کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 218029 بازدید | 25432 پست

کقدر حیف که این تاپیک دیگه کسی نیست

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانمی خوبی...شما باردار شدی؟بسلامتی مبارکت باشه عزیزم 

سلام ممنون شما خوبی؟اره خداروشکر باردارشدم و دخترم الان نه ماهشه و از خدا میخوام که ان شالله معجزشو بهت نشون بده و بصورت طبیعی باردار بشی. بحق علی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
نه باردار نبودم،ازمایش دادم منفی بود،سونوگرافیم هم سالم بود،دو روز بعدش هم مریض شدم بعد بیست روز تاخ ...

خداروشکر که الان بارداری. خیلی خوشحالم برات عزیزم

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  
خداروشکر که الان بارداری. خیلی خوشحالم برات عزیزم

سلام،ممنون،اره الان هفت ماهمه،خداروشکر انتظار تموم شد و انتظار شیرین تری جاشو گرفت،دعا کن واسم به سلامت بگذره روزای باقیمونده😘

2738