2733
2739
نمیدونم اخه ماله من نیومدن چرا... شوهر من تو ستاد کل نیرو مصلحه.. شاید فرق کنه..چه بدونم

برا ما که همسایه هامونم میشناختیم کسی چیزی بهمون نگف، یه جوری میان که کسی متوجه نشه

تمام هستی ام شده سه واژه‌ی جدا جدا... من و ... شب و ... خیال او💙😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان متوجه سوال نشدم...یعنی شما میخوای با یه فرد نظامی ازدواج کنی ؟ کیا میان برای تحقیق حالا؟

از طرف سرکار نامزدم واسه تحقیق میان و اجازه میدن که نامزدم بامن عقدکنه

[QUOTE=54354703]از اطلاعات [/QUOT وااااااااااااا.مگه کسی بخواد با یه فرد نظامی ازدواج کنه، دول ...

بله عزیزم، باید ببین منافقی چیزی هستی یانه

تمام هستی ام شده سه واژه‌ی جدا جدا... من و ... شب و ... خیال او💙😘
2728
[QUOTE=54354703]از اطلاعات [/QUOT وااااااااااااا.مگه کسی بخواد با یه فرد نظامی ازدواج کنه، دول ...

نه اطلاعات ميره تحقيق تا مثلا جاسوس نباشه اون طرف فك كنم 

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
2740
از طرف سرکار نامزدم واسه تحقیق میان و اجازه میدن که نامزدم بامن عقدکنه

عجب 😯😯😯

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
شاخ دراوردم نمیدونستم

والا منم شاخ درآوردم..بانوی جنوب ،بیا با هم شاخ به شاخ بشیم😁😁😁

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
ظاهرا شاغلین حتما سرکارتونم تحقیق کردن،شایدم حرف شما حضوری نیومده باشن

اره معلمم خودمم.سرکارم که مطمعنم نیومدن ...محیط مدرسه زنونس الو تو دهنشون خیس نمیخوره حتما میپیچید همه جا خبرش بهمم میگفتن

2706