2733
2739

سلام من یه پسر 5 ساله دارم الان چندین ماه برای دومی اقدام کردم که نشده بعضی موقع ها میگم برم دکتر و یه سونو بدم شاید مشکل داشته باشم بعضی موقع ها میگم ولش کن هر چی خدا بخواد موندم تو دوراهی به نظرتون چیکار کنم راستی 5-6 ماه تو اقدامم 32 سالمم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آزمایش و سو نو قبل از بارداری رو باید انجام بدی شاید عفونت کم خونی داشته باشی 

که قبل از بارداری باید درمان بشه

اسید فولیک هم باید بخوری

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 

من یدونه دارم.  سه سال دیگه درسم تموم شه اقدام میکنم . خیلیییییی دلم میخوام حامله باشم خیلییییییییی ولی بخاطر درس کوفتی نمیتونم 

بنظرم یکم دیگه صبر کن تا یه سال جا داره دکتر لازم نیستی.

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ

منم پسرم 5سالشه فعلا قصد اقدام ندارم ولی اگه روزی اقدام کنم سه ماه قبلش زیر نظر دکتر میرم تا اماده بشم بعد اقدام کنم بنظرم 6ماه فقط کارت رو به عقب انداختی اول زیر نظر دکتر میرفتی بعد.الانم برو پیش متخص زنان

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
2740
اخه احسالس میکنم سنم داره میره بالا😢😢

همسنای شما هنوز مجردن اونوقت شما برای بچه دوم داری حرص میخوری؟زن داداش خودم تو 36سالگی بچه اورد اونم اولی 

من يه پسر 5ساله دارم واسه دومي يكسال تو اقدام بودم همه آزمايشات و سونو ها رو دادم ( بجز عكس رنگي از رحم) قرص كلوميفين و متفورمين و آمپول اچ سي جي هم زدم فايده نداشت،

آخرش هم بعد از يكسال دكتر زنان گفت بايد بري بيمارستان نازايي، براي بررسي تخصصي تر . يك ماه كپسول اووبوست خوردم ( تقويتي ) نشد 

دوستم بهم گفت با عسل طبيعي باردار شده منم به شوهرم گفتم ٢ كيلو عسل درماني اصل خريد هردومون خورديم اون عسل ها تموم شد من باردار شدم بدون دارو و دكتر

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏
من يه پسر 5ساله دارم واسه دومي يكسال تو اقدام بودم همه آزمايشات و سونو ها رو دادم ( بجز عكس رنگي از ...

از کجا خریدی؟طریقه استفادش چیه

همسنای شما هنوز مجردن اونوقت شما برای بچه دوم داری حرص میخوری؟زن داداش خودم تو 36سالگی بچه اورد اونم ...

واقعا اگه حساب کنیم سنم بالاس فکر کن من باید 70 سالم بشه بچه میشه 37 ساله یه مادر پیر

من يه پسر 5ساله دارم واسه دومي يكسال تو اقدام بودم همه آزمايشات و سونو ها رو دادم ( بجز عكس رنگي از ...

عزیزم از کجا خریدی من همیشه عسل طبیعی میخورم البته میگن طبیعی

از کجا خریدی؟طریقه استفادش چیه

شوهرم به دوستش گفته بود اونم به عشاير سفارش داده بودن ما نميشناسيم كيلو ١٧٠ داد بهمون، هر روز صبحانه ميخورديم هر وعده هم با چايي 

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏
2706