2733
2734
عنوان

اسم شو شو رو دوست داری؟!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 11735 بازدید | 202 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام اسم شوهر من سامان هست خیلی اسمشو دوست دارم و از اینکه تو کل فامیل تکه خوشم میاد.زمان مجردی همیشه دعا میکردم اسم شوهرم ایرانی باشه!!! اینجوری که من نتیجه گرفتم اکثرا با اسمهای عربی مشکل دارند!!!!!!!!البته به نظر من بعضی از اسمهای عربی مثل محمد علی رضا و حسین قشنگه ولی خیلییییییییییییی تکراری هستند به نظر من هم اسم انسانها اصلاااااااااااا به شخصیتشون ربطی نداره
2731
اسم شوهر منم یه اسم قشنگ وتکیه وحتی خیلی ها خواستن اسم بجشونو بزارن ولی انگار ثبت احوال قبول نمی کنه من اسمشو خیلی دوست دارم ولی چون تلفظش یکم سخته موقع معرفی اسم در نگاه اول طرف مقابل لبخند میزنه یادم رفت اسمو بگم شاذلی ؛حرف ذال ساکنه shazli آبمیوه های شادلی رو دیدین رو دال یه نقطه بدارین میشه اسم شوشو من