2733
2734

۷روز عقب انداختم بی بی زدم منفی بود اما خیلی دل درد دارم ودهانه واژنم تیر میکشه وعصبی ام به نظرتون حاملم زعفرونم میخورم فقط دلم تیر میکشه تنبلی تخم دون داشتم اما باشگارفتم و۶ماهی میشد منظم بود عجیبه

خداجون اون زمانی که قسمت میدونی یه نی نی نازو سالم بهم بده ...آمین😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوماهه بهمن ۴بار جلوگیری نداشتم

تو اقدام که باشی این درد ها وعقب جلو شدن پری طبیعیه عزیزم انشاالله که بارداری ممکنه لقاح دیر انجام شده باشه و الان نشون نداده بزار چند روز دیگه بازم بیبی بزار

سوال منم هست چون منم عقب انداختگ بیبی چکم منفی بود هنوزم پری نشدم 

دل درد و علائم منو داری؟ 

خداجون اون زمانی که قسمت میدونی یه نی نی نازو سالم بهم بده ...آمین😘

من دوره هام 26 روزه س ... 3بهمن شدم امروز 2اسفنده هنوز نشدم ... علاعم هم ندارم نگرانم باردار باشم 

فقط گاهی درد شکمی دارم 😢

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
من دوره هام 26 روزه س ... 3بهمن شدم امروز 2اسفنده هنوز نشدم ... علاعم هم ندارم نگرانم باردار باشم&nb ...

چرا تا الان آز ندادی ؟!

همه ادما ی اهنگ دارن که وقتی گوش میدن؛ میرن تو یه دنیایِ دیگه

بله ممکنه. دوست منم حتی یک ماهو نیم بعد سیکلش ازمایش داد ولی بتاش 6 بود.گفتن منفیه. دوباره هفته بعدش بتا داد گفتن مثبته

اللّهم يا شاهِدَ كُلً نَجوي .خدایا تو خودِ آرامشی... و من خودِ خودِ بی قرار.  خرابت میشوم مرا همانگونه که میخواهی بساز❤
بله ممکنه. دوست منم حتی یک ماهو نیم بعد سیکلش ازمایش داد ولی بتاش 6 بود.گفتن منفیه. دوباره هفته بعدش ...

چطور انقدر دیر نشون داده؟🤔اخه یکماه تاخیر خیلی زباده

میترسم ... درد تخمدان و شکم مثل پری دارم با احساس گشنگی بازم مثل پری .... 

حداقل ی بیبی چک بزار تکلیف خودتو بدونی دختر

چطور انقدر دیر نشون داده؟🤔اخه یکماه تاخیر خیلی زباده

نمیدونم.گفتن لقاح دیر انجام شده

اللّهم يا شاهِدَ كُلً نَجوي .خدایا تو خودِ آرامشی... و من خودِ خودِ بی قرار.  خرابت میشوم مرا همانگونه که میخواهی بساز❤